Dil Değiştir

Tüm Yorumlar

¨SOFT SKILL EĞİTİMLER¨ KATILIMCI YORUMLARINDAN BAZILARI…

 “Emrah Altuntecim ile şirketimizin yönetim kadrosu icin aldığımız bir eğitimde tanıştık. Altuntecim’in verdiği eğitimler hem çok zevkli ve hem de çok öğretici idi. Bizlerle olan yakın diyaloğu ve empati yetkinliği ile çok yüksek katılımlı, verimli ve faydalı eğitimler aldık.”

Sitare Sezgin/ Boyner&Back Up CEO’su

 

“Özel sektörde verilen eğitimlerin içeriği kadar, eğitimcilerin de konuya hakim ve daha önce bunları bizzat yaşamış olması eğitimin kalitesini ve verimliliğini yükseltir. Hele bir de eğitimci renkli kişilikli, bir çok alanda değişik deneyimler yaşamış ve anlatımı ile katılımcıları konunun içine çekebilen bir eğitimciyse, o eğitimin sonuçları tartışmasız çok verimli olacaktır. İşte, bütün bunları yapısında barındıran, bilgi birikimi, akıcı ve eğlenceli anlatımı ile Emrah Altuntecim’in yeni kitabı satış kavramına yeni bir soluk ve bakış açısı getiriyor.

Hakan Okay/4CEO A.Ş. Kurucu Ortak

 

Emrah Altuntecim Türkiye’de çalıştığım en iyi eğitim ve gelişim alanı çalışanlarından biri.  O çok yaratıcı, işine ve çalıştığı şirkete kendini adayan, aktif, güvenilir, iyi organize olabilen ve yardımsever bir insan. Uzmanı olduğu her alanda kendisini tavsiye ederim.

Ola Hafez/ Inregrated Diagnostic Holdings İK Yöneticisi

 

"Beni etkileyen, Emrah Altuntecim’in yıllar boyunca elde ettiği deneyimlerini sevgiyle paylaşma arzusu ve bu konudaki yeteneği. Ömrü boyunca etrafına hep enerji saçmasını dilerim."           

Hatem Saykı/ Hatemoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

 

"Satış ile ilgili deneyimlerini insan doğası ile bağdaştırarak farklı bir bakış açısı ile anlatan, iş hayatında ve özellikle satışta 5 duyumuzu nasıl kullanacağımızı güzel bir dil ile aktaran Emrah Altuntecim’in, “insan” odaklı eğitimleri ve kişisel gelişim kitaplarının daha nicelerini okuyabilmek ve yeniden seminerlerine katılabilmek dileğiyle… 

Evrim Aras/Aras Holding CEO&Yönetim Kurulu Başkanı

 

Emrah Altuntecim konusunda uzmanlığını gösteren, enerjik ve tutkulu bir eğitmendir ve ayrıca eğitim salonunda katılımcıları anlattıklarına inanmaları konusunda onları motive edebiliyor. O, birlikte çalıştığımız takım için değer taşıyan bir güç ve harika bir çalışma arkadaşı oldu ve gelecekte de herhangi bir diğer ekip için de büyük bir değer taşıyacaktır.

Hisham Alaadin/Eğitmen&Danışman

 

“Emrah Altuntecim; geçmişin kaybolmuş değerlerini, bugünün ilim ve bilimleriyle birleştirebilmiş, modern zamanların kadim bilgisinin peşine düşmüş bir bilgelik yolcusu. Eğitimciler öğretir. Altuntecim düşündürüyor ve hissettiriyor.”

Ömer Ekinci/TRT Program Yapımcısı ve Yazar

 

¨Emrah bey ile çalıştığımız dönem tüm personel için ciddi motivasyon yaratan zorluklara karşı inançla mücadele ettiğimiz bir dönem oldu. Daha sonrasında da ilişkimizin devam etti, Emrah bey hem içtenliğini korudu hem de aynı samimi yaklaşımlarını gösterdi. Eminim ki Emrah Altuntecim ileride ülkemizin en önemli Key Note Speaker'larından biri olarak gelecek vaad etmekte ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.¨

C. İhsan Aykut/ Sicim Yüksel Accord JV-TANAP Project/İK Direktörü

 

“Emrah Altuntecim, dehlizlerde saklanmış, gizlenmiş satış iksirlerini, insan gerçekliğiyle ortaya koyan arayışı, övgüye değer bir çabadır. Üretim kodlarını, niteliğini insan ögesiyle biçimlendiren işletmeler, artık her koşulda satış yerine, insanı anlayarak, algılayarak empatik bir yaklaşım arayışındadır. Bu arayışta da, uzmana, yetkeye başvurmak doğru olandır.”

Prof.Dr.Nükhet Güz/Beykoz Üniversitesi Öğretim Üyesi

 

"Emrah Altuntecim'in eğitimleri ile 2013 yılında tanıştım. O zamana kadar aslında pek de alışık olmadığım bir alandı çünkü eğitimler psikoloji ağırlıklı ve ileri seviyede de interaktif seanslardı. İnsan yapısını gerçekten çok iyi analiz eden bir eğitmen Emrah Altuntecim ve kendisiyle birlikte eğitimden sonra da gelişimimi izledim ve gerçekten bunun keyfine vardım."

Mehmet Turgut/Swarovski Mağaza Müdürü

 

¨Emrah Altuntecim sorumluluk alabilen iletişim becerileri mükemmel, oldukça yetenekli ve çalışkan bir profesyonel.¨

Sezer Bora/Apple Advisor

 

"Satış eğitimleri ve seminerleri ile perakende sektörüne azımsanamayacak düzeyde katkı yapan Emrah Altuntecim, takipçilerine satış konusunda keskin bir bakış açısı sunuyor. Kendisi sektör ve sektörün profesyonelleri için büyük bir kazanım.” 

Ömer Nart/E-İhracat Platformu Kurucu ve Başkanı

 

 “Emrah Altuntecim ile bir eğitim programında birlikte eğitim verme imkanı buldum ve katılımcılar ile süratle iletişim kurma yeteneğine şahit oldum.Bu oldukça proaktif bir sunumdu. Nitekim, çok sayıdaki katılımcılar tatmin edici bir şekilde bilgileri hem entellektüel olarak hem de eğlenceli bir şekilde alıyorlardı. Emrah Altuntecim’i çalışma gücüne pozitif güç katmak isteyen tüm şirketlere bir eğitimici olarak tavsiye ederim.”

Alper Rozanes/Altron Yönetim Direktörü&Sunum Ofisi Şirketi Kurucusu

 

¨Emrah Altuntecim, kendi alanında parlak bir kariyere sahip olarak önemli başarılara imza atmakla birlikte bu yoğun çalışma temposu altında toplumsal fayda üretme ve insanlığa değer katma vizyonunu gerçekleştirme yolunda büyük bir özveri ve dinamizmle çalışmalarını sürdürmektedir. Bilgili, yardımsever ve hoşsohbet kişiliğini sahip olduğu yüksek enerji ve motivasyonla harmanlayarak çevresindekilere her zaman ustalıkla aktarabilmesi onu herkes tarafından aranılan eşsiz bir insan yapmaktadır. İlerleyen günlerde kariyerinde hedeflediği noktaya en kısa zamanda gelmesini ve gerek yazdığı kitaplar gerekse verdiği seminerlerle yaşamına değer kattığı insanların katlanarak artmasını temenni ederim.¨

Tamer Akın/İK Uzmanı&Kariyer Koçu

 

“Değerli danışman ve eğitmen Emrah Altuntecim'i hayatın her alanında başarılı olmak isteyen insanlara küçük sırlar verirken izlediğimde,  işini severek ve inanarak yapan birinin insanlara neler katabileceğini de gördum.

Batuhan Çağırıcı/ Doğuş Grup SPA Satış Müdürü

 

¨Emrah Altuntecim; Eğlenceli anlatımı ve iz bırakan paylaşımları ile sizi harekete geçirecektir. Çünkü Emrah Altuntecim yaşamın ve insanların birer okul yolduğunu bilen keşif yolcusu ve usta bir öğreticidir.¨ 
Erdem Karagöz/Erdem Karagöz Akademi Kurucu ve Başkanı
Kevin Hogan TR Partneri/ Eğitmen&Yazar

 

“Emrah Altuntecim hayatına girdiği insana olumlu ve önemli miktarda katkı yapmayı sanki kendine iş edinmiş. Onunla aynı ortamda bulununca ister istemez vizyonunuzda önemli değişiklikler oluyor. Yeni sorular kafanızda yer edinmeye başlıyor. Hayatımda yer aldığın için teşekkür ederim Emrah Altuntecim!”        

Haşmet Fevzi Çakmak/ ASQ Genel Müdürü/Yönetim Danışmanları Derneği Yön.Kur.Üyesi

 

¨İlham kaynağı ve insana güç veren insan; Sizinle aynı şirkette çalışma şansına nail oldum. Bu süre içerisinde sizin hazırlamış olduğunuz birçok seminer ve eğitiminize katıldım. Bu eğitim ve seminerlerde profesyonel hayatımı ve özel yaşamımı etkileyecek farklı deneyimler edindim. Özellikle eğitimleriniz de farklı bir tarzınız var. Asıl konuyu işlerken örnekler ve farklı sunum teknikleri ile sıkıcılıktan uzaklaşıp samimi ve hoş bir anlatım sağlıyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum...¨

Ufuk Gümüştekin/ Magrabi Optik Muhasebe&Finans Uzmanı

 

“Bazı insanlar odaya girdiklerinde odayı aydınlatırlar. Emrah Altuntecim yaşam enerjisini hemen hissedebileceğiniz, odayı aydınlatan o insanlardan. Bilgi ve tecrübelerini sevgi ile paylaşan, kişilerin gelişiminden mutluluk duyan bir marka.Sadece profesyonel iş hayatımız içerisinde değil, hayatımızın her alanında bize başarıya götürecek olan satış yetkinliğinin, nasıl hayatınızın bir parçası olabileceğini Emrah Altuntecim'den mutlaka dinlemelisiniz!”

Okan Altınışık / TSP Talent Search Partners-İşe Alım Yöneticisi

 

¨Uzun süredir kitaplarını ve sahne sunumlarını takip ettiğim Emrah Altuntecim, içindeki enerji ve motivasyonu karşı tarafa geçirebilmesiyle fark yaratıyor. Bence bu bir konuşmacının sahnedeki en önemli özelliklerinden birisidir.¨

Serdar Güven/Nöro Eğitim ve Bütünsel Gelişim Uzmanı

 

“Emrah Altuntecim, satış sürecinin buz dağının altında kalan bölgesine nasıl korkusuzca nüfuz edilebileceğimizi ve bu sürecin hem iş hem özel hayatlarımızda nasıl bir devrim yaratacağını gösteren, bunu önce kendi yolunda başarı ile uygulamış ve bizlere de sönmez bir ışık yakan çok kıymetli bir rehberdir.”

Gül Nalçacı / Çukurova Holding-Makina-Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü

 

¨Emrah hocamla yıllar yıllar önce bir seminerde tanışmıştım. O gün bugündür hem yüz yüze hem de sosyal medya üzerinden dostluğumuz sürmekte. Emrah hocam, anlattıkları ile yaşantısı uyum içinde olan ender kişilerden biridir. Bilim ile maneviyatı harmanlamış, sunumlarıyla insanlara ışık olmuş, derin bilgi birikimine sahip, sahnedeki duruşu, konularına hakimiyeti ve performansı ile gönülleri fethetmiş sevgi insanıdır.  Onun bulunduğu ortamda aşk, muhabbet ve sevgi vardır.
Seminerlerinde yaşadığınız duyguların tarifi olmayacaktır, anlatılmaz da onu yaşamak gerekir. Zaten muhteşem hissedeceksiniz kendinizi. Ama ben derim ki Emrah Hocam ne anlatırsa anlatsın onu mutlaka dinleyin. Hayatınızın bir anda değiştiğini fark edeceksiniz. Emrah hocam iyi ki varsınız. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.¨

Serkan Akkuş/Eğitmen&Yazar
 

 “Yüksek enerjinizle insanların kalplerine yaptığınız etki için, insanları yaşamın köşesinden alıp, düşünceleri ile başarılarını kendi merkezlerine taşıdığınız için sizi kutlarım.”

Hüseyin Aydın/ Padoff Tekstil Genel Müdürü

 

“O gerçek bir lider… Bir çok danışman eğitmen liderliği maalesef teorik ve yüzeysel olarak ele alabilse de Emrah Altuntecim, diğerlerinden farklı olarak, liderliği bizzat yaşayarak ve içselleştirerek hayata geçirmiş ender insanlardan biridir. Yöneticilik vasıfları yanında vizyonunu, azmini, motivasyonunu, hedef bilincini iletişimini ve diğer yeteneklerini ispat ederek liderliğini kanıtlamıştır. Onu tanımak, ondan bir şeyler öğrenmek büyük bir zevk…” 

Murat Bakım/ Yönetim Danışmanı

 

¨Emrah Altuntecim… Hayatın her alanında bilgi birikimi olan, başarılı ve kıymetli bir profesyonel. ¨Karanlıkta bir fener¨ sözü onu özetleyebilir. İyi ki tanıma fırsatı bulabildiğim vefalı hoca…¨

Zöhre Erdönmez/Personel İşleri Yöneticisi

 

"Hayatının temelini "sevgi" oluşturan, felsefesi "sevmek ve sevilmek" olan, sevgisini olabildiğince çok insana vermek isteyen bir eğitimci Emrah Altuntecim.."

Hakan Erdoğan/ Turkmall Real Estate Kiralama Bölüm Müdürü

 

"İletişim, pazarlama ve ikna yeteneklerini maneviyat ve dürüstlükle yoğurarak sırf örnek teşkil etmesi adına bir bedende canlandırmayı hayal edin. Veya boşuna zahmet etmeyin; Emrah Altuntecim’e bakmanız yeterli.”

Sertaç Yelden/ Boston Bilişim ve İletişim İK Müdürü

 

 “Emrah Altuntecim, liderlik, motivasyon, takım çalışmaları gibi konularda güveneceğim nadir eğitimcilerden!”

Neslihan Aksu/Medistate Hospital Pazarlama Müdürü

 

“Emrah Altuntecim bir motivasyon adamı. İçindeki pozitif enerjiyi dışarı aktarmakla kalmayıp, karşısındaki insanada pozitif enerji yükleyebilme yeteneğine sahip bir değer. Emrah hocam,iyi ki varsınız!

Ufuk Fenerci/ Mağaza Satış Yöneticisi

 

 “İnsanın kendine yaptığı uzun yolculukta zaman zaman durup hatırlaması gerekir; neredeyim, nereden geliyorum, nereye gidiyorum, nereye gitmeliyim, işte bu gibi anlarda Emrah Altuntecim şaşırtıcı tecrübeleri ve bilgeliği ile aradığınız yol göstericiniz olacaktır..”

Akın Saka/ ÜÇGE DRS Ar-ge Yöneticisi

 

"Önceki görevimde Emrah Altuntecim ile geçirdiğimiz iki günlük eğitimin sonunda tüm ekibimizin önce işe sonra hayata bakış açısı keskin bir şekilde değişti. Yaptığını sadece eğitim olarak algılamak haksızlık olur. Her şey için sonsuz teşekkürler!"

Efe Altınkut/ Operasyon ve İş Geliştirme Müdürü

 

 “Satış ve pazarlama becerileri, kişisel gelişim, kariyer koçluğu, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz yönetimi ve iletişim gibi konularda çok güzel ve değerli eserler sunan sevgili Emrah Altuntecim kişiliği ve sosyal yapısı  ile de kitabi bir duruş sergilemektedir.”

Nevzat Erdağ/Konvoy Danışmanlık Genel Müdürü&Bağımsız Denetçi

 

 “Özellik ayrıntılarda gizlidir. Emrah Altuntecim ayrıntılara önem veren bir kişi. O, ayrıntıları bilgi ve becerisiyle yoğurup hayata “bir de bu açıdan bakmalıyım” demenize imkan sağlayan bir eğitimci.”                                       

Selen Erdöndü Karakoç/Kariyer.net Etkinlik Bölümü Yöneticisi

 

"Yıllar öncesine dayanan tanışmayla başlayan sıcak bir muhabbet ve sonrasında kitaplarını okumam neticesinde Emrah Altuntecim'in engin, bilgi, deneyim, tecrübe ve daha da önemlisi teori ile pratiği yoğuran bir ustalıkla sahip olduğu hitabet tarzından etkilendim. Hızla geçen sürelerde ulaşılan başarılara imza atmanın heyecanını duyan ve bu heyecanını eğitimlerinde bizlere de yaşatan saygıdeğer Emrah hocamıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı arz ederim."

Cengiz Yaman/İş ve Meslek Danışmanı

 

¨Emrah Bey işine yüreğini koyarak gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda başarılı olduğuna şahidim. Farklı alanlarda edindiği tecrübeleri hayranlık uyandırıcı. Kitapları ile özellikle genç nesile bilgi ve tecrübelerini ulaştırmanın yanı sıra bilgisi, zekası ve hitabet sanatıyla çok başarılı bir eğitmen. Birlikte birçok seminer ve eğitim gerçekleştirdik. Kendisiyle çalışmaktan son derece memnunum. Enerjisi ve çevresine de sağladığı bu motivasyon ile nice başarılı işler gerçekleştireceğine eminim.¨ 

Emre Urfalı/İstanbul Şehir Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenim Merkezi Proje Yöneticisi

 

 

 

¨TEKNİK EĞİTİM¨ KATILIMCI YORUMLARINDAN BAZILARI…

Emrah Altuntecim Türkiye’de çalıştığım en iyi eğitim ve gelişim alanı çalışanlarından biri.  O çok yaratıcı, işine ve çalıştığı şirkete kendini adayan, aktif, güvenilir, iyi organize olabilen ve yardımsever bir insan. Uzmanı olduğu her alanda kendisini tavsiye ederim.

Ola Hafez/ Inregrated Diagnostic Holdings İK Yöneticisi

 

Mesleğimin kısa bir döneminde yaptığım teknik eğitmenlik sürecinde bana gerek öğretici gerekse gözlemci olarak destek olup ışık tutup yol gösterdiniz ve ben profesyonel bir eğitmenle çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslı olduğumun farkındaydım. Halen sizden aldığım eğitimlerin, paylaştığınız ders veren hikayelerin bana olan katkısını hissediyorum. Sizinle çalışma fırsatı bulduğum ve sizi tanıdığım için çok mutluyum.

Özlem Güliz Ersanlı/Kent Optik Operasyon Müdürü

 

¨Hergün belirli bir disiplin içerisinde çalışmanız ve karşınıza çıkan zorlukları fırsata çevirmeniz gereken, dünyanın en zor mesleklerinden birisi olan satış işinde yetenekli olmak yetmiyor, sürekli olarak kendimizi yenilemek, geliştirmek ve zamana ayak uydurmak gerekiyor. Bu nedenle, daha iyi olmaya çalışmayan, başarılı kalamıyor. 

Perakende sektöründe Satış ekiplerimi yönetirken kurumsal firmalardaki eğitim, danışmanlık, koçluk tecrübesine çok güvendiğim, sahayı çok iyi bilen, enerjisi ve bilgisine hayranlık duyduğum Emrah Altuntecim hocamızın eğitim, seminer ve kitaplarını takip ederek satış rakamlarımızda direkt etki yaratıyoruz.¨

Meriç Aytar/ Atasun Optik Akdeniz Bölge Müdürü

 

"Ajansımızın ilk satış geliştirme ekibinde etkin bir rol üstlenmiş olan Emrah Altuntecim, bizzat sahada edindiği tecrübesini, önce eğitim sektörüne, sonra da yazarlık platformuna taşıdı.”

Alp Üstüngör/ M&C Saatchi Türkiye Direktörü

 

 

"Önceki görevimde Emrah Altuntecim ile geçirdiğimiz iki günlük eğitimin sonunda tüm ekibimizin önce işe sonra hayata bakış açısı keskin bir şekilde değişti. Yaptığını sadece eğitim olarak algılamak haksızlık olur. Her şey için sonsuz teşekkürler!"

Efe Altınkut/ Operasyon ve İş Geliştirme Müdürü

 

 

“Her konuya büyük bir hassasiyet, ciddiyet ve disiplinle yaklaşan Altuntecim, her çalışmasında dar ve yüzeysellikten uzak, oldukça geniş ve derinliği olan eserler yaratmaya, daha da derin izler bırakmaya devam ediyor...”

Mehmet Süha Özer/ FLO Mağazacılık Eski Genel Müdür Yardımcısı

 

¨120 DAKİKA FARKINDALIK EĞİTİMLERݨ KATILIMCILARIMIZDAN BAZILARININ YORUMLARI…

 

"Emrah Altuntecim'i bir seminerinde dinleme fırsatını buldum. Hayatımda yüzlerce seminer dinledim ancak Emrah Altuntecim'i dinleyenlerin hayran bakışları ve anlattıklarının bana dokunuşu o kadar tesir etti ki... Hâla o büyüleyici konferans programı geliyor aklıma... Kendisinin kitaplarını da bir solukta okudum. Tavsiye ederim."

Ataman Özbay/ İslak Mendilin Mucidi&İş Adamı, Konuşmacı ve Yazar

 

“Gerçek bir usta eğitimcinin canlı bir sunumunu görmek isteyenlere pazarlama iletişimi’nde 40 yılı aşan deneyimlerimle, şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; "Eğer siz Emrah Altuntecim'in bir sunumuna girmediyseniz ; daha sunum görmediniz demektir!”

Ahmet Durul/ Konuşmacı ve Yazar

 

"Mesleğinin mecnunu olmalı bir insan. Olmalı ki zevkle, şevkle yapabilsin o işi. Emrah Altuntecim işte öyle bir insan. Kendisini aydınlanmaya ve diğer insanları aydınlatmaya adamış çok değerli bir eğitimci olarak sahnelere çok yakışıyor. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim."

Cem Özüak/ Yazar&Koç&Eğitmen

 

Emrah Altuntecim sahneye ilk çıktığı andan itibaren katılımcıları saran yüksek enerjisini son dakikaya kadar korur. Onu neşeli ve ilham verici bir film izler gibi izlersiniz. Yaşamınızda yeni farkındalık pençeleri açmak için Emrah Altuntecim’i mutlaka tanımalı, seminerlerine katılmalısınız.  

Devrim Ersöz/Yönetim Danışmanı&Yazar

 

¨Sevgili Emrah Altuntecim, bugüne kadar yazdığı kitaplar ve verdiği seminerlerdeki insanların ruhlarına dokunan, yaşam tecrübesini sevgiyle paylaşan bir gelişim kılavuzu.

 Satışın önce zihinde ve insanın derinlikleri ile birlikte anlam bulmasıyla ortaya çıkan enerjisini çok net bir şekilde ifade eden anlatımları ile çevresine ışık saçan bir eğitmen ve yazar olarak takip edilmesi gereken önemli bir kazanım.

 Paylaşımları ve yarattığı değerleri için Emrah Altuntecim’e çok teşekkürler…¨

Koray Dağdelen/Eğitmen&Danışman

 

¨Emrah Altuntecim, kendi hayat yolunda tutkuyla giderken sizin de ilerlemenizi sağlayan bir rehber; sadece kendisinin değil sizlerin de gerçek hayat sahnesinde kendinizi bulmanızı ve yerinizi almanızı sağlayan bir eğitimci ve bir yazardır.

İster verdiği seminerlerinde olsun ister yazdığı eserlerinde olsun size aktardığı tecrübelerini mutlaka birçok kez deneyimlemiş ve bu tecrübelere farklı açılardan bakabilmiş olduğunu onu şevkle dinledikçe ve eserlerini bir çırpıda okudukça hissedeceğinizden eminim.¨

Sefa Yaşar/Türk Telekom Kurumsal Satış Planlama Uzmanı&Endüstri Mühendisi

 

“Emrah Altuntecim; geçmişin kaybolmuş değerlerini, bugünün ilim ve bilimleriyle birleştirebilmiş, modern zamanların kadim bilgisinin peşine düşmüş bir bilgelik yolcusu. Eğitimciler öğretir. Altuntecim düşündürüyor ve hissettiriyor.”

Ömer Ekinci/TRT Program Yapımcısı ve Yazar

 

“Satış ve pazarlama becerileri, kişisel gelişim, kariyer koçluğu, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz yönetimi ve iletişim gibi konularda çok güzel ve değerli eserler sunan sevgili Emrah Altuntecim kişiliği ve sosyal yapısı  ile de kitabi bir duruş sergilemektedir.”

Nevzat Erdağ/Konvoy Danışmanlık Genel Müdürü&Bağımsız Denetçi

 

 “Özellik ayrıntılarda gizlidir. Emrah Altuntecim ayrıntılara önem veren bir kişi. O, ayrıntıları bilgi ve becerisiyle yoğurup hayata “bir de bu açıdan bakmalıyım” demenize imkan sağlayan bir eğitimci.”                                       

Selen Erdöndü Karakoç/Kariyer.net Etkinlik Bölümü Yöneticisi

 

¨Bir eğitimin kalitesini belirleyen en önemli etken eğitmenin niteliğidir. Zira eğitimin ana unsuru da insandır. Bir eğitmen, sadece bilgilendiren değil aynı zamanda kişinin kendi içine yolculuk yapılmasına rehberlik edendir. İşte Emrah Altuntecim yaptığı bütün eğitimlerde buna dikkat eden bir bilgilendirici değil sadece... O aynı zamanda çok iyi bir rehber. Eğitimin sadece sonuç odaklı bir çalışma alanı olmadığını bunun aynı zamanda bir sürecin içinde, onun tadına varmak olduğunu da hatırlatan bir tarafı vardır. Emrah Altuntecim eğitimin bu tarafına da odaklanmanızı sağlayan bir eğitmen, rehber ve bence en önemliside bir Kaşif.¨

Aykut Karahan/Eğitmen ve Yazar

 

¨Hem hayatta pratik olarak uygulanabilen hem de keyif veren deneyimi ile akılda kalıcılık sağlayan bir seminerdi. Başta satış profesyonelleri olmak üzere, tüm çalışanların ihtiyacı olan ve günlük hayata dokunan harika bilgiler aldık, Emrah Altuntecim’e teşekkürler.¨

Koray İnan/Satış Koçu&Mentor

 

UZUN SOLUKLU GELİŞİM VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI KATILIMCI YORUMLARINDAN BAZILARI…

 

"Beni etkileyen, Emrah Altuntecim’in yıllar boyunca elde ettiği deneyimlerini sevgiyle paylaşma arzusu ve bu konudaki yeteneği. Ömrü boyunca etrafına hep enerji saçmasını dilerim."           

Hatem Saykı/ Hatemoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

 

 “Değerli danışman ve eğitmen Emrah Altuntecim'i hayatın her alanında başarılı olmak isteyen insanlara küçük sırlar verirken izlediğimde,  işini severek ve inanarak yapan birinin insanlara neler katabileceğini de gördüm.

Batuhan Çağırıcı/ Doğuş Grup SPA Satış Müdürü

 

¨Gittiğim her seminerinden farklı bir tat ve bakış açısıyla ayrıldığım Emrah Altuntecim'in eğitim ve seminerlerini heyecanla takip ediyorum ve bu ayrıcalığı herkesin yaşamasını tavsiye ediyorum.¨

Berna Öztekin/Bankacı

 

NATURE TALKS VE OUTDOOR ETKİNLİKLER KATILIMCI YORUMLARINDAN BAZILARI…

 

“Fiziksel olarak doğadan, mental olarak da özümüzden ne kadar uzaklaşmış olduğumuzu fark etmemizi sağlayan Nature Talks; bir ağaca sevgiyle sarılmanıza, bir papatya ile muhabbete dalmanıza veya Pazartesi günü işe daha farklı başlamanıza vesile olabilir.¨

Selman Yaşaroğulları/ Coroplast Türkiye Genel Müdürü

 

¨Ceyda ve Emrah Altuntecim'in Nature Talks etkinliği insanının doğayı ve kendisini keşfedebilme imkanı sağlıyor. Doğanın sesine kulak vererek iç dünyamıza yönelip içimizdeki benle tanışmamıza fırsat veren bir doğa toplantısı oldu benim için.¨
Gamze Aydın/ Öğretmen

 

"Eğitmen ve yazar Emrah Altuntecim’in sunumlarını izleme ve ‘Nature Talks’ açık alan aktivitelerine katılma fırsatı buldum. Yaşam felsefesinde insan sevgisi ve paylaşımı ön planda tutan Emrah Altuntecim bunu deneyimi, mesleki profesyonelliği ve eğitmenlik becerileriyle birleştirerek sunumlarına yansıtıyor. Sınıf eğitimleri dışında eşi Ceyda Altuntecim ile birlikte sundukları ‘Nature Talks’ açık alan aktiviteleriyle yaşamımıza önemli bir değer katıyor."
Ali Kirman/ Konuşmacı&Yazar

 

"Zaman mı çok hızlandı, yoksa ben mi çok yavaşladı? Bir türlü yetişemiyorum zamana ve hayata..." Derken bir gün Nature Talks dediler, Yürüyen Nefesler dediler. Katıldım. Eşim, küçük kızımla. İnanmayacaksınız o gün o yetişemediği zaman var ya, durdu. İnsan İstanbul gibi bir metropolde bu kadar mı farklı ve güzel bakabilir çevresine. Ruhum dinlendi, zihnim rahatladı. Sanki beynim açıldı, gönlüm açıldı. O gün eve dönerken eşim kızım ve ben birbirimize tatlı tatlı sevgiyle sıcacık gülümsüyorduk. Birbirimizin farkındaydık ve bize verilenlerin. Mutluyduk... Öyle güzel duyguları keşfettim ki o gün, şimdi anarken bile gözlerim ve kalbim gülüyor, zihnim dinleniyor. Böyle güzellikleri aileme ve bana yaşatan Emrah ve Ceyda Altuntecim' e çooook teşekkür ediyorum. Nature Talks etkinliğini sizinle gerçekleştirmek çok güzeldi. Nefes almayı bile bilmiyormuşum, siz öğrettiniz.¨

Nesrin Ergene/ Öğretmen

 

Harika bir gündü Sevgili Emrah Hocam ve Ceyda Hocam, Naturel Talks ile bizlere bu güzel günü hazırladığınız için yürekten teşekkürler. Tüm katılımcılara da harikulade sohbetleri ve güçlü sinerjileri için özel teşekkürlerimi sunarım. Bugün nefes aldık. Doğanın enerjisiyle bütünleştik. Özümüze doğru yolculuk yaptık. Kendimizi şimdiki anın farkındalığı içinde yeniden keşfettik. Bol bol konuştuk. Bol bol gülüştük. Sevginin dostluk boyutundaki güzelliğini paylaştık. Bolca yürüdük... Hayat ve değerli anlar hakkında bilgilendik, düşündük. Keşifler yaptık. Tazelendik. Yenilendik. Stresleri sıfırladık. Enerji dolduk. Emrah ve Ceyda Hocaların yönetiminde Nature Talks’u herkese tavsiye ederim.

Aydın Yıldız/ Marka Danışmanı

 

"Sevgili Emrah Altuntecim ve değerli eşi Ceyda Altuntecim'in organizasyonu ile gerçekleşen Nature Talks aktivitesi insanın doğada nefesini açmakla kalmıyor iç sesini dinlemesi ve kendini yeniden keşfetmesi için ideal bir ortam sunuyor."

Ahmet Ekiz/ Eğitmen 

 

"Nature Talks etkinliği, kafanızda canlanan resimden çok farklı. Gündelik hayatın koşturmacası içinde görmeyi, duymayı, hissetmeyi, keyif almayı unuttuysanız, harika bir gün geçirmek, harika deneyimler yaşamak istiyorsanız, mutlaka katılmalısınız."

Ahmet Faik Oktay/ Avukat&Arabulucu&Yazar

 

"Sadece pazar günü tatil olduğum için, o pazarı iple çekerim her hafta. Biraz daha geç uyanıp uzun uzun kahvaltı yapmak tek lüksüm neredeyse. Ancak Emrah Altuntecim ve sevgili eşi Ceyda Altuntecim sayesinde o kadar güzel bir pazar geçirdim ki bundan sonraki tüm pazarları böyle bir organizasyon için feda edebilirim. Nature Talks ve Yürüyen Nefesler herkesin deneyimlemesi gereken farkındalıklar sunuyor. Bir fırsatını bulup, mutlaka katılın!"

İlker Taner Uzun/ Eğitmen ve Yazar

 

Emrah Altuntecim işine aşk ile sarılan laf olsun diye değil hakkı ile sonuna kadar bilgilerini paylaşan bir eğitimci ve yazardır. Başarısının ardında çok çalışmak ve sistemli olması yatmaktadır. Eşim ile birlikte deneyimlediğimiz Altuntecim çiftinin organize ettiği "Nature Talks" etkinliği keyifli bir kahvaltı ardından doğa yürüyüşü ve nefes egzersizleri ile devam etti. Benim için bu etkinlikteki en önemli deneyim görsel, işitsel ve dokunsal yönlerimizin ortaya çıktığı çalışmalardı...Beni hiç deneyimlemediğim bir ortama doğru taşıdı.
Hakan Ömer Gider/ Eğitmen ve Serbest Danışman

 

"Nature Talks ve Yürüyen Nefesler tüm katılımcılarına, kahvaltı ile başlayan İstanbul'un göbeğinde keşfedilmemiş bir cennette doğa yürüyüşü ile devam eden, nefes teknikleri ile stresten arındıran dolu dolu bir gün yaşatıyor. Stresinden kurtulmak isteyen, ufuk açıcı sohbetlerle yenilenmek isteyen herkese tavsiyem; mutlaka vakit ayırıp gidin!

Eser Kurt/ Altınbaş Kuyumculuk Eğitim Yöneticisi&Yazar

 

 

¨PREPARAT SEMİNER¨  KATILILIMCILARINDAN BAZILARININ YORUMLARI…

 

“Gerçek bir usta eğitimcinin canlı bir sunumunu görmek isteyenlere pazarlama iletişimi’nde 40 yılı aşan deneyimlerimle, şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; "Eğer siz Emrah Altuntecim'in bir sunumuna girmediyseniz ; daha sunum görmediniz demektir!”

Ahmet Durul/ Konuşmacı&Yazar

 

"Mesleğinin mecnunu olmalı bir insan. Olmalı ki zevkle, şevkle yapabilsin o işi. Emrah Altuntecim işte öyle bir insan. Kendisini aydınlanmaya ve diğer insanları aydınlatmaya adamış çok değerli bir eğitimci olarak sahnelere çok yakışıyor. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim."

Cem Özüak/ Yazar&Koç&Eğitmen

 

¨Hem hayatta pratik olarak uygulanabilen hem de keyif veren deneyimi ile akılda kalıcılık sağlayan bir seminerdi. Başta satış profesyonelleri olmak üzere, tüm çalışanların ihtiyacı olan ve günlük hayata dokunan harika bilgiler aldık, Emrah Altuntecim’e teşekkürler.¨

Koray İnan/Satış Koçu&Mentor

 

"Emrah Altuntecim'i bir seminerinde dinleme fırsatını buldum. Hayatımda yüzlerce seminer dinledim ancak Emrah Altuntecim'i dinleyenlerin hayran bakışları ve anlattıklarının bana dokunuşu o kadar tesir etti ki... Hâla o büyüleyici konferans programı geliyor aklıma... Kendisinin kitaplarını da bir solukta okudum. Tavsiye ederim."

Ataman Özbay/ İslak Mendilin Mucidi&İş Adamı, Konuşmacı ve Yazar

 

Emrah Altuntecim sahneye ilk çıktığı andan itibaren katılımcıları saran yüksek enerjisini son dakikaya kadar korur. Onu neşeli ve ilham verici bir film izler gibi izlersiniz. Yaşamınızda yeni farkındalık pençeleri açmak için Emrah Altuntecim’i mutlaka tanımalı, seminerlerine katılmalısınız.  

Devrim Ersöz/Yönetim Danışmanı&Yazar

 

¨Sevgili Emrah Altuntecim, bugüne kadar yazdığı kitaplar ve verdiği seminerlerdeki insanların ruhlarına dokunan, yaşam tecrübesini sevgiyle paylaşan bir gelişim kılavuzu.

Satışın önce zihinde ve insanın derinlikleri ile birlikte anlam bulmasıyla ortaya çıkan enerjisini çok net bir şekilde ifade eden anlatımları ile çevresine ışık saçan bir eğitmen ve yazar olarak takip edilmesi gereken önemli bir kazanım. Paylaşımları ve yarattığı değerleri için Emrah Altuntecim’e çok teşekkürler…¨

Koray Dağdelen/Eğitmen&Danışmanı

 

“Özellik ayrıntılarda gizlidir. Emrah Altuntecim ayrıntılara önem veren bir kişi. O, ayrıntıları bilgi ve becerisiyle yoğurup hayata “bir de bu açıdan bakmalıyım” demenize imkan sağlayan bir eğitimci.”                                      

Selen Erdöndü Karakoç/Kariyer.net Etkinlik Bölümü Yöneticisi

 

¨Emrah Altuntecim, kendi hayat yolunda tutkuyla giderken sizin de ilerlemenizi sağlayan bir rehber; sadece kendisinin değil sizlerin de gerçek hayat sahnesinde kendinizi bulmanızı ve yerinizi almanızı sağlayan bir eğitimci ve bir yazardır.

İster verdiği seminerlerinde olsun ister yazdığı eserlerinde olsun size aktardığı tecrübelerini mutlaka birçok kez deneyimlemiş ve bu tecrübelere farklı açılardan bakabilmiş olduğunu onu şevkle dinledikçe ve eserlerini bir çırpıda okudukça hissedeceğinizden eminim.¨

Sefa Yaşar/Türk Telekom Kurumsal Satış Planlama Uzmanı&Endüstri Mühendisi

 

“İnsanın kendine yaptığı uzun yolculukta zaman zaman durup hatırlaması gerekir; neredeyim, nereden geliyorum, nereye gidiyorum, nereye gitmeliyim, işte bu gibi anlarda Emrah Altuntecim şaşırtıcı tecrübeleri ve bilgeliği ile aradığınız yol göstericiniz olacaktır..”

Akın Saka/ ÜÇGE DRS Ar-ge Yöneticisi

 

“Emrah Altuntecim; geçmişin kaybolmuş değerlerini, bugünün ilim ve bilimleriyle birleştirebilmiş, modern zamanların kadim bilgisinin peşine düşmüş bir bilgelik yolcusu. Eğitimciler öğretir. Altuntecim düşündürüyor ve hissettiriyor.”

Ömer Ekinci/TRT Program Yapımcısı ve Yazar

 

 “Satış ve pazarlama becerileri, kişisel gelişim, kariyer koçluğu, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz yönetimi ve iletişim gibi konularda çok güzel ve değerli eserler sunan sevgili Emrah Altuntecim kişiliği ve sosyal yapısı  ile de kitabi bir duruş sergilemektedir.”

Nevzat Erdağ/Konvoy Danışmanlık Genel Müdürü&Bağımsız Denetçi

 

¨Gittiğim her seminerinden farklı bir tat ve bakış açısıyla ayrıldığım Emrah Altuntecim'in eğitim ve seminerlerini heyecanla takip ediyorum ve bu ayrıcalığı herkesin yaşamasını tavsiye ediyorum.¨

Berna Öztekin/Bankacı

 

Sevdiği işi yapan insanlar yorulmazmış. İşte Emrah Altuntecim bunlardan biri. Sadece eğitmenlikle kalmayıp insani değerlerine de sahip çıkan bir eğitmen. O’nu dinlediğinizde sadece bilgilerinden değil, manevi hazinesinden de istifade edeceksiniz.

Metin Akkaya/Blogger&Eğitimci

 

¨Bir eğitimin kalitesini belirleyen en önemli etken eğitmenin niteliğidir. Zira eğitimin ana unsuru da insandır. Bir eğitmen, sadece bilgilendiren değil aynı zamanda kişinin kendi içine yolculuk yapılmasına rehberlik edendir. İşte Emrah Altuntecim yaptığı bütün eğitimlerde buna dikkat eden bir bilgilendirici değil sadece... O aynı zamanda çok iyi bir rehber. Eğitimin sadece sonuç odaklı bir çalışma alanı olmadığını bunun aynı zamanda bir sürecin içinde, onun tadına varmak olduğunu da hatırlatan bir tarafı vardır. Emrah Altuntecim eğitimin bu tarafına da odaklanmanızı sağlayan bir eğitmen, rehber ve bence en önemliside bir Kaşif.¨

Aykut Karahan/Eğitmen ve Yazar

 

 

DEĞERLİ ¨KOÇLUK¨ DANIŞANLARIMIZDAN BAZILARININ YORUMLARI…

 

“Emrah Altuntecim’i tanıdığım günden itibaren ailem ve arkadaşlarımın bana yönelttiği soru "Sana ne oldu?" oldu. Sorularını duymaya başladığım zaman içimde ayrı bir heyecan oluştu. Emrah Hoca’mın vermiş eğitimler ve tavsiyeleri harfi harfine uyguladım ve bunun meyvelerini toplamaya başladım. Hayat denilen yolda emin adımlarla ilerlerken çoban yıldızı misali yoluma ışık kattığı için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

Tunca Doğuş Kıranlı/ Satış Yöneticisi&Grafik Tasarımcısı

 

¨Emrah Altuntecim çok iyi organize olabilen ve yüksek beceriye sahip bir koç. Kendisi aynı zamanda hizmet verdiği tüm şirketler için değer anlamı taşıyan, yardımsever ve işbirlikçi bir takım üyesidir.¨

Radwa Wanis/ Yetenek Değerlendirme Departmanı Kıdemli Yöneticisi

 

“Fark etmek, farkında olmak... Neyin mi? Önce kendimizi sonra geri kalan ne varsa hayatta her şeyin. Farkındalığınız artıkça inanın mutlu olacak ve gözlerinizin içi gülecek. Teşekkürler Emrah Altuntecim Hocam. Farkına vardırdığın tüm güzellikler için...”

Hakan Kanpalta/ Banka Satış Yöneticisi

 

“İnsanın kendine yaptığı uzun yolculukta zaman zaman durup hatırlaması gerekir; neredeyim, nereden geliyorum, nereye gidiyorum, nereye gitmeliyim, işte bu gibi anlarda Emrah Altuntecim şaşırtıcı tecrübeleri ve bilgeliği ile aradığınız yol göstericiniz olacaktır..”

Akın Saka/ ÜÇGE DRS Ar-ge Yöneticisi

 

“Emrah Altuntecim, başarıları ve kendine has yaşam biçimi ile kendisini tanıyan herkesin öykündüğü, organizasyon becerisi ve liderlik özelliği ile gruptan bir adım öne çıkarak sorumluluk alan, dostlarından her zaman haberdar olan vefalı bir dost, bir hoca… İyi ki varsın güzel insan…”

Ahmet Faik Oktay / Yazar&Arabulucu&Avukat

 

“Emrah Altuntecim; Hayatta herşeyin, buna satış ve pazarlama da dahil, samimiyetle zirveye ulaştığını gösteren bir rol model, keşiflerini, birikimini cömertçe paylaşan özgür ruhlu usta..”

A.Betül Karagöz/Bilgisayar Mühendisi

 

"Hayata her zaman olumlu bakan ve tüm çevresine katkı sağlayarak daha güzel bir gelecek sağlamak için çalışmalar yapan Emrah Altuntecim benim için çok değerli ve pozitif bir çalışma arkadaşı olmuştur. Hayatıma girdiğinden beri olumlu enerjisi ve bilge kişiliği bana daima ışık tutmuştur.

Aslı Reman Elcheik/ V.P.

 

"Emrah Altuntecim, iletişim becerilerimizin önce kendimizle iletişimden başladığını seminerleri ve çevresindekilere gösterdiği koçlukla bizlere hatırlatıyor.”

İbrahim Uzpeder/ Yönetici

 

"Emrah Hoca tanıştığımız günden beri başta bana ve etrafındaki herkese rehber olmuştur. Bazen bir öğretmen, bazen bir arkadaş, bazen bir eğitmen, bazen bir abidir O ve her geçen gün insanların kalbindeki yeri çoğalmaktadır. Her alanda bilgisi görkemli eğitimleriyle adeta insanları öğrenmeye ve öğretmeye teşvik ediyor. Hayatımıza girdiği için kendisine tekrar teşekkür ederim.”

Eren Holding Marka&Görsel Sunum Yöneticisi M. Mustafa Sırma

 

¨Sevgili Dostum Emrah Altuntecim’e kanseri yenme sürecine bana destek olduğu için teşekkür ediyorum. Yaşadığım fiziksel rahatsızlık maddi olarak benden çok şey almış olabilir ancak manevi olarak da çok şey kazandığımı biliyorum. Onun bize önerdiği yaklaşımlar sayesinde birçok insan içinde bulunduğu maddi ve manevi dehlizden çıkmayı eninde sonunda başaracaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.¨

Ramazan Er/Sanatçı

 

Yaşam deneyimlerinizi yapmış olduğunuz seminerlerinizi, yazmış olduğunuz eserleri inceleyen herkes sizin farklı bir eğitmen, insanlar için fayda üreten bir birey, başarıya ulaştıran bir yaşam koçu olduğunuzu anlayacaktır. Bana ve benim gibi birçok insana kattığınız değerler için size çok teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Ufuk Gümüştekin/ Muhasebe&Finans Uzmanı

 

¨Hiç olmadığım kadar derinlerde, el yordamı ile ilerlerken Hocam, dostum Emrah Altuntecim ile karşılaştım. Hocam olarak rehberim, el fenerim, dostum olarak mihmandarım ve yoldaşım oldu, oluyor. Editör, yazar, yazar koçu olduğum şu günlerde yolumu aydınlattığı için binlerce teşekkürler¨
Mustafa Sefa Güvenir/Yazar&Editör

 

¨Emrah Altuntecim, günümüzde kendine has iletişim stratejisi ve 'önce insan' felsefesiyle 'Ben buradayım!!!' diyenlerden... 10 yılı aşkın bir süredir kendisini takip ettiğim Altuntecim, bugüne kadar birçok farklı kulvarda, yetenekleriyle halen karşıma çıkmaya devam ediyor. Onunla sizin de yolunuz kimi zaman bir kitabın satır aralarında, kimi zaman bir seminer veya eğitimde, kimi zaman ise dost sohbetlerinin başköşesinde mutlaka kesişecektir. İş dünyası ve hayatta var olan problemlere yaklaşımı ile her zaman bir çözüm yolu bulan Altuntecim'ın sırrı ise beyefendiliği, bilgeliği, doğaya tutkusu ve tükenmek bilmeyen enerjisinde gizli.¨

Emrah Güney/Anadolu Ajansı Muhabiri

 

DEĞERLİ DANIŞANLARIMIZDAN BAZILARININ YORUMLARI…

“Bir çok insanın hayatına dokunan onlara değer katan Emrah Altuntecim ile tanışmak onun bilgilerinden yararlanmak ve hayatıma renk katmasına tanık olmak çok güzel bir duygu.  İşte çıktığınız yolculukta karşılaşıp sizi olduğunuzdan daha iyi birine dönüştürecek insanlardan biridir Emrah Altuntecim.”

Recep Çelik/M&C Saatchi Türkiye İş Geliştirme Müdürü

 

“Pazarlama ve satış konusunda ilham almak ve müşteri memnuniyetinde başarıyı yakalamak istiyorsanız gönülden bir sohbet için Emrah Altuntecim ile bir fincan kahve içmeniz kafi..”

Ergun Erez/İş Adamı

 

“Emrah Altuntecim, başarıları ve sıradışı yaşam biçimi ile kendisini tanıyan herkesin öykündüğü, organizasyon becerisi ve liderlik özelliği ile gruptan bir adım öne çıkarak sorumluluk alan, dostlarından her zaman haberdar olan vefalı bir dost, bir hoca… İyi ki varsın güzel insan…”

Ahmet Faik Oktay / Yazar&Arabulucu&Avukat

 

"Hayata her zaman olumlu bakan ve tüm çevresine katkı sağlayarak daha güzel bir gelecek sağlamak için çalışmalar yapan Emrah Altuntecim benim için çok değerli ve pozitif bir çalışma arkadaşı olmuştur. Hayatıma girdiğinden beri olumlu enerjisi ve bilge kişiliği bana daima ışık tutmuştur.

Aslı Reman Elcheik/ V.P.

 

“Emrah Altuntecim, hayat tecrübelerinden edindiği deneyimlerini, ihtiyaç duyan insanlara büyük bir özveri ve sevgiyle aktarmayı yaşam amacı haline getirmiş, samimi,sempatik ve neşeli yaklaşımıyla eğitim sektöründe ezberbozan ve kendine has tarzıyla çok önemli bir isimdir.Yazmış olduğu kitaplar, birçok farklı platformda vermiş olduğu seminerlerle bugüne kadar binlerce kişinin yaşamına dokunmuş ve hayatlarında iz bırakmıştır.” 

Tamer Akın/ Kariyer Koçu, Eğitmen ve Danışman

 

¨Emrah Altuntecim çok iyi organize olabilen ve yüksek beceriye sahip bir koç. Kendisi aynı zamanda hizmet verdiği tüm şirketler için değer anlamı taşıyan, yardımsever ve işbirlikçi bir takım üyesidir.¨

Radwa Wanis/ Yetenek Değerlendirme Departmanı Yöneticisi

 

“Yüksek enerjinizle insanların kalplerine yaptığınız etki için, insanları yaşamın köşesinden alıp, düşünceleri ile başarılarını kendi merkezlerine taşıdığınız için sizi kutlarım.”

Hüseyin Aydın/ Genel Müdür

 

¨Bir eğitimin kalitesini belirleyen en önemli etken eğitmenin niteliğidir. Zira eğitimin ana unsuru da insandır. Bir eğitmen, sadece bilgilendiren değil aynı zamanda kişinin kendi içine yolculuk yapılmasına rehberlik edendir. İşte Emrah Altuntecim yaptığı bütün eğitimlerde buna dikkat eden bir bilgilendirici değil sadece... O aynı zamanda çok iyi bir rehber. Eğitimin sadece sonuç odaklı bir çalışma alanı olmadığını bunun aynı zamanda bir sürecin içinde, onun tadına varmak olduğunu da hatırlatan bir tarafı vardır. Emrah Altuntecim eğitimin bu tarafına da odaklanmanızı sağlayan bir eğitmen, rehber ve bence en önemliside bir Kaşif.¨

Aykut Karahan/Eğitmen ve Yazar

 

¨Emrah Altuntecim, günümüzde kendine has iletişim stratejisi ve 'önce insan' felsefesiyle 'Ben buradayım!!!' diyenlerden... 10 yılı aşkın bir süredir kendisini takip ettiğim Altuntecim, bugüne kadar birçok farklı kulvarda, yetenekleriyle halen karşıma çıkmaya devam ediyor. Onunla sizin de yolunuz kimi zaman bir kitabın satır aralarında, kimi zaman bir seminer veya eğitimde, kimi zaman ise dost sohbetlerinin başköşesinde mutlaka kesişecektir. İş dünyası ve hayatta var olan problemlere yaklaşımı ile her zaman bir çözüm yolu bulan Altuntecim'ın sırrı ise beyefendiliği, bilgeliği, doğaya tutkusu ve tükenmek bilmeyen enerjisinde gizli.¨

Emrah Güney/Anadolu Ajansı Muhabiri

 

"Günümüz dünyası insani yanlarımızı çalarak bizi maddi varlığımızla baş başa bırakıyor. İç dünyasından rehberlik almayan insanın insani duyarlılıkları da kalmıyor. Ben, Emrah Altuntecim'i yaptığı eğitimlerde ve yazdığı kitaplarla da izliyorum."

Candan Durucan/ Genel MüdürOKURLARIMIZIN KIYMETLİ YORUMLARINDAN BAZILARI…

 

"Emrah Altuntecim'in “Satış Psikolojisi” adlı yeni kitabı satışın ipuçlarını fark etmenizi ve kendinize değer katmanızı sağlayacak değerli bir çalışma. Aynı zamanda algınızı keskinleştirip satış yönünüzü parlatabileceğiniz önemli bir kılavuz."

Turgut Kuter/ Borusan Otomotiv Zirvesi En Yüksek Satış Ödülü Sahibi/ Makine Müh.

 

"Başarılara açılan yolun anahtarı olarak "iletişim" ve "psikolojiyi" kullanan değerli kardeşim Emrah'ın ¨Opening Doors To Success isimli¨ muhteşem eserini herkese tavsiye ediyorum. Emrah Altuntecim'in tecrübe ve deneyimlerini aktaran bu eser herkes için başarıya açılan yolda rehber olacaktır. Kendisini kutlar başarılarının devamını dilerim."

Sertan Ozan /Colgate&Palmolive Eski Genel Müdürü

 

¨Emrah Altuntecim’in Satış Psikolojisi isimli kitabındaki ‘Satıcı Beynine İyi Bakmalı / Algılama ve Müşteri Psikolojisi’ isimli başlıklar özellikle mutlaka okunması gereken bilgileri içeriyor. Bizler Satıcılar ve "satamayıcılar" olarak ikiye ayrılıyoruz. Satıcılar olarak hem bizleri hem de çevremizi mutlu ediyoruz. Satamayıcılar olarak ise başta biz, sonra çevremiz (şirketimiz ve çalışanlar) mutsuz oluyoruz. Mutsuzluk ise bir satışçının en büyük başarısızlığıdır.¨

Cemil Aydemir/Training Product Manager/Blanchard International

 

“Emrah Altuntecim’in kaleme aldığı “Satış Psikolojisi”ni özellikle perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen satış profesyonellerine ve satışlarını geliştirmek isteyen mağaza yöneticilerine öneriyorum.”

Ali Kirman/ Satış Gurusu, Konuşmacı ve Yazar

 

"Emrah Altuntecim, sadece bir kitap yazmamış aynı zamanda, kitabına kendi yaşam felsefesini de aktarmıştır.  Yıllardır tanıdığım ve başarılı çalışmalara imza atan Emrah Altuntecim'i Satış Psikolojisi adlı kitabından dolayı tebrik ediyor, bundan sonraki çalışmaları için de başarılar diliyorum.”

Prof. Dr. Murat Özgen/ İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi

 

¨Satıcı şapkasını takabilmek ve onurla, gururla taşıyabilmek büyük bir özgüven ve psikolojik hazırlık gerektiriyor. Bu hazırlığı iyi yapamayan satış profesyonelleri ya çok yıpranıyor ya da kariyer değiştiriyor.

Emrah Altuntecim Satış Psikolojisi kitabında satışın psikolojik yönünü ustalıkla ele almış ve her satıcıya yarayacak ipuçları paylaşmış. Gelin satışı Emrah Altuntecim’in akıcı ve samimi dilinden tekrar keşfedin.¨ 

Devrim Ersöz/Yönetim Danışmanı&Yazar

 

“Yazar ve Eğitmen Sevgili Emrah Altuntecim bu kitabında insan psikolojisinden algılarımıza, iş hayatının gerçeklerine ve tümünün birbiri ile ilişkiselliğine uzanan gerçekleri bizlere sunmakta. Satış ekiplerinin tümünün okuması gereken ufuk açıcı bir eser.”

Selim Taşkın/ CEO

 

Hedeflerinize ulaşmada kullanacağınız birçok anahtara sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak asıl önemli olan başarıya ulaşacağınız doğru anahtarın, asıl anahtarın hangisi olduğunu bilmeniz. İşte bu konuda başarıya giden anahtarın sırlarına yönelik "asıl anahtarı" Emrah Altuntecim ustalıkla ele aldığı `¨Opening Doors To Success¨ isimli kitabında size sunuyor! Fark yaratan anlatımıyla anahtarınızı keşfedeceksiniz!" 
Roberto Murat Özdemir/Eğitmen&Danışman&Yazar

 

“Emrah Altuntecim Satış Psikolojisi kitabında insan algısının satış dinamiklerini nasıl etkilediğini konuya derin tecrübelerini katarak açıklıyor. Şiddetle tavsiye ederim.”

Yrd.Doç.Dr.Dinçer Atlı/Yetenek Yönetimi  Kitabı Yazarı

 

"Emrah Altuntecim, olağanüstü bir eğitmen olmasının yanısıra etkileyici bir yazardır. İnovatif düşünce ve motivasyonu, yılmak bilmeyen bir heyecan ile herkes ile paylaşmaktan ve kendi içinde de oldukça yalın bir şekilde yaşamaktan keyif alan bir eğitmendir. Kitaplarını yazarken, kullandığı kelimeler o kadar içtendir ki, sanki Emrah Hoca sizin yanınızda, o güzel gülümsemesiyle gözlerinizin içine bakarak size ve yalnızca size anlatmaktadır. Kahvenizi alın,  Emrah Altuntecim’in bir kitabını alın, ve kendinizi hocamızın engin bilgi birikimine bırakın."
Kayhan Yıldırım/ Eğitmen&Yazar&Müzakereci

 

"Satış Psikolojisi; uzman bir iletişimci, eğitimci tarafından uzun yıllar süren araştırma, gözlem ve saha deneyimleri sonucunda ortaya konmuş pratik bir eser… İnsan odaklı satışın incelikleri hem sade hem de etkileyici bir dil ile anlatılmış, keyifle okuyacaksınız.¨

Dr.Yeşim Esgin, Dijital Servisler Ürün Müdürü

 

¨Satış, sadece bir ürün veya hizmeti onu satın almak isteyenlere ya da satın almak istemeyenlere zorla satmak demek değildir. Bu gibi faaliyetler satış gibi görünse de aslında gerçek bir satış değildir. Böyle bir satışın ne sürekliliği ne de seçkinliği vardır. Gerçek satış ise devamlılık ve seçkinlik arz eden satıştır. Bu da maddi olarak değil, sadece ve sadece gönülleri kazanarak gerçekleşir. Gönülleri fethedemeyen hiçbir satış başarılı sayılmaz, hiçbir satışçı da başarılı ve kalıcı olamaz…
İşte bu minvalde Emrah Altuntecim hocamızın kıymetli eseri Satış Psikolojisi türünde bir başyapıt sayılabilir. Bu kitap satışa ve satışçılara değil gönüllere hitap eden bir kitaptır. Bence bu kitap kesinlikle bir satışçının başucu kitabı olmalıdır ama aynı zamanda mesleği satış olmayanların da kişisel gelişimlerine yüzde yüz olumlu katkılar sağlayacağından emin olduğum ender kaynaklardandır.¨

Serkan Akkuş/Eğitmen ve Yazar

 

¨Bu yıl satışla ilgili okuyacağınız kitaplar arasına "SatışıPsikolojisi" isimli değerli dostum enerjik, disiplinli ve mütebessim Emrah Altuntecim'in kitabını eklemenizi öneririm. Ben kitabı 2017 yılı listeme almıştım ve okudum."

Baran Şimşek/Jeffrey Gitomer Satış Eğitmeni

 

“Konusunda uzman, bereketli bir kalemden çıkan bu kitap; Üretimin değerini ortaya koyması, Satış ve Pazarlama konusunda göz ardı edilen gerçekleri vurgulaması sebebi ile oldukça faydalı. Emrah Altuntecim'in Satış Psikolojisi adlı eseri, klasik anlayışları geride bırakarak algı konusunda farkındalık oluşturan, özün sözle dile geldiği, her sektörün keyifle faydalanabileceği bir eser.”

Ramazan Bingöl / RB Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı&Yazar

 

"Ajansımızın ilk satış geliştirme ekibinde etkin bir rol üstlenmiş olan Emrah Altuntecim, bizzat sahada edindiği tecrübesini, önce eğitim sektörüne, sonra da yazarlık platformuna taşıdı. Okuduklarımız, inanıyorum ki teorik bilgiler değil, yaşanmış tecrübelerin aktarımı olacak. Bu, herkesin yapabileceği birşey değil."    

Alp Üstüngör/ Inspired Reklam Ajansı Kurucu ve Başkanı

 

"Satış tamamen ikili ilişkilerle yürütülen bir eylem ve bu eylemin tabanını da önce insanı tanıma, anlama ve yorumlayabilme yeteneği oluşturur. Emrah Altuntecim “Satış Psikolojisi” adlı kitabında, satıcılarda işte bu olmazsa olmaz yeteneğin nasıl öğrenilip, geliştirilebileceğini mükemmel bir şekilde dile getirmiş.
Satış esnasında insanların davranışları açısından önem arz edebilecek ruh hallerini tanımlayıp, satıcının bu duygular karşısında nasıl hareket edip, müşterilerini ne şekilde yönlendirmeleri gerektiğini son derece anlaşılabilir bir dille çok güzel aktarmış.
Okuyucu kitabın satır aralarında gezinirken, yıllarını bu işe vermiş, yurt içi ve yurt dışındaki satış deneyimleriyle kazanılmış çok büyük bir yaşanmışlığın farkına varıyor. 
“Satış Psikolojisi” sadece satış ve pazarlama mesleğinde çalışanların değil, yaşamda etkili bir iletişim kurmanın önemini bilen ve bunu geliştirmek isteyen herkes tarafından okunması gereken bir başucu kitabıdır."

İlker Taner Uzun/Önce Kendimi Sattım kitabı'nın Yazarı

 

¨Yüreğindeki sevgiyi, gözlerindeki gülümsemede görebileceğiniz sevgili Emrah Altuntecim, Satış Psikolojisi isimli kitabıyla satış işinde başarısız olma ihtimalinizi elinizden alıyor...”                                                                                

Kutay Ürkmen /Psikolog&Yazar

 

¨Emrah Altuntecim saha deneyimleri ile dünya literatürünü birleştirip size bir satıcının tavrını nasıl geliştireceğini anlatıyor. Satış Psikolojisi kitabı size neyi, nasıl, neden yapmanız gerektiğini çok net yaşatacaktır. Bir kitaptan daha fazlası...¨

Erdem Karagöz/Erdem Karagöz Akademi Kurucu ve Başkanı
Kevin Hogan TR Partneri/ Eğitmen&Yazar

 

¨Hayatını kendini bilme serüvenine adamış olan arkadaşım Emrah Altuntecim, kişisel gelişim yazınında farklı bir perde açtı.¨

Göktuğ Öztürk/ Pilot
 

"Değerli Emrah Altuntecim birçok kişi için soyut bir kavram ya da basit bir para alışverişinden ibaret olarak görülen satış kavramına; nefes kontrolünden, zihinsel egzersizlere kadar ayrı bir pencereden bakarak bizlere yeni bakış açıları kazandırmıştır. Hayatımıza yaptığı kıymetli dokunuşlar için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim."

B. Tolga Sasık/Yazar, Eğitmen ve Danışman

 

“Emrah Altuntecim gelişmeyi ve geliştirmeyi seven bir profesyonel olarak bilgiyi paylaşmayı her zaman ön planda tuttu. Yeni kitabı Satış Psikolojisi bu yönde atılmış başarılı adımlardan biridir.”

Nurdan Gülay/TMI Türkiye Genel Müdür Yardımcısı

 

““Satabilmek” hayati bir kavramdır. Satış varsa hayat var. Satış varsa hayatınızda “anlam” var. Satış varsa “siz” varsınız. Ötesi yok. İnsan psikolojisi artık satışın rengini, sürecini, kurgusunu, hacim ve boyutunu belirliyor. “Satış Psikolojisi” dendiğinde artık bu alanda marka bir isim var:“Emrah Altuntecim”. Renkli bir anlatım, akıcı bir üslup ve kesinlikle “okunası” bir kitap.”

Aydın Yıldız/ MindPark Danışmanlık, Marka Danışmanı

 

“Emrah Altuntecim'in yeni kitabı "Satış Psikolojisi"'nde değerli anekdotlar, faydalı püf noktaları ve dikkat etmediğiniz ancak kendimizde bulunan birçok özelliğini keşfetmemize yardımcı olacak. Okurlarının su gibi bitirdikten sonra sık sık başvuracağı bir kaynak..

Sezer Bora/ Volvo Trucks Eski Satış Direktörü

 

Sevgili Emrah Altuntecim'in kitabı Satış Psikolojisi, özellikle yüz yüze mağaza satıcılığı yapanlar ve satış işine ilk defa başlayacak kişiler için önemli bilgiler içeriyor. Kitap, satışın oluştuğu ortamdaki psikolojik faktörleri inceleyerek müşteri algısını hissetmenizi ve davranışlarınızı müşteriye uyumlamanızı sağlayacak önemler ve davranış kalıplarını da görmenizi sağlıyor. Kitapta ayrıca işinize yarayacak irili ufaklı pek çok yararlı kalemi de bulacaksınız. 

Özhan Atalay/ ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü

 

"Emrah Altuntecim ‘in ‘’ Satış Psikolojisi ‘’ adlı kitabı dikkatle okudum. İster istemez şu soruyu insanın aklına getiriyor; Diğer insanların hayatına sağlayacağınız katma değer onların gelişimine destek vermektir . Bu gün perakende sektöründe çalışanlar sürekli savunma yapar durumdalar. Takdir edilmekten uzak kalınınca yeniliğe ve gelişime de açık olamıyorlar. İşte tam da burada Emrah Altuntecim’in kitabı perakende sektöründe çalışanların hem kişisel gelişimlerine hem de iş hayatlarına önemli katkılar sağlayacaktır.’’

Abdullah AYDIN/ TOOMAD Genel Başkanı

 

"Satış, ikna ve müzakereden oluşan bir süreçtir. Bu süreci daha iyi anlamak ve hayatınızın her alanında kullanmak için eşsiz bir eser sizi bekliyor.
Sadece satışçıların değil herkes için bir başucu kitabı olarak gördüğüm "Satış Psikolojisi", Sevgili Dostum Emrah Altuntecim tarafından yazıldı. Kitap, insan davranışı üzerine yapılan birçok incelemeyi içeriyor ve satışın yapıtaşlarını anlamayı kolaylaştırıyor. Meraklısı için okumanızı öneririm."

Esat İhsan Kocager/Eğitmen

 

"Satış psikolojisi, satıştaki başarının % 85 ini belirlemektedir; Emrah Altuntecim, tecrübelerini ve öngörülerini katarak bu önemli konuyu masaya yatırmış ve günümüzün satışçılarının okuması için değerli bir kaynak ortaya çıkarmıştır. Kendisini içtenlikle bu eseri ortaya çıkardığı için tebrik ederim."

Taner Özdeş/Infonet Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü&Satış'ın 10 Altın Kuralı" Kitabı Yazarı

 

"Değerli fikir ve aksiyon insanı, Emrah Altuntecim'in “Satış Psikolojisi” adlı yeni kitabını Türkiye’de ve yurt dışında elde ettiği onca başarıya rağmen “Bu kitaptaki hiçbir şey aslında bana ait değil; ben yalnızca bir araya getirenim…” sözleriyle takdim etmesi, kitabın satış, psikoloji ve algıdan çok daha fazlasını içerdiğinin işaretlerini veriyor. Keyifli okumalar dilerim!”                                                                                                                   

Salih Tahir/ İletişim&Marka Danışmanı&Yazar

 

 “Herşeyin özünün sevgi ve verme isteği olduğunu bilen tanıdığım nadir insanlardan biri Emrah Altuntecim. Yazdığı kitapları severek okudum. Bu yeni kitabını da kaçırmayacağım. İşinin inceliklerini bilen, öğretmeyi ve öğrenmeyi seven Emrah Altuntecim’in yeni kitabı Satış Psikolojisi’nde  sadece satışçıların değil, herkesin kendi hayatında uygulayabileceği bir şey bulabileceğine inanıyorum.”

Selay Aksalur/ Klüber Lubrication Turkey İnsan Kaynakları Müdürü

 

"Harekette bereket vardır" mottosunu iyi uygulayanlardan biri Emrah Altuntecim ve başarı da ardından otomatik olarak geliyor tabi. Satış psikolojisi, işi satış olan bir çok insana dokunacak eminim...”

Nazmi Nalbant / Yüksek Mühendis, Yazar&Koç

 

 “Pazarlama ve Satış Stratejilerini daha doğru konumlandırabilmek adına Emrah Altuntecim'in kaleme aldığı "Satış Psikolojisi"'nin pazarlama ve satış dünyamıza yeni bir soluk getireceğine eminim.”                                             

Özlem Bulut/ Perakende Pazarlama Yöneticisi

 

“Satış Psikolojisi adlı eser iletişimin, kendini ifade edebilmenin yollarını çok güzel anlatmış. Eminim ki bir çok insanın hayatlarını değiştirecek bu  kitabın okunmasını herkese tavsiye ediyor ve Emrah Altuntecim’e teşekkür ediyorum.”

Sinan Ergin/Eğitmen&Danışman&Yazarı

 

“Yıllardır tüm aktivitelerini takip ettiğim sevgili meslektaşım Emrah Altuntecim'i sektöre katmış olduğu değerli çalışmalarından dolayı içtenlikle kutluyor, yeni kitabı "Satış Psikolojisi" ile de oldukça önemli bir açığı kapatacağına yürekten inanıyorum.”

Buket Tunakan/ Eğitim Danışmanı

 

“Öğrendikleri ve öğrettikleriyle yaşamaya; bunları her daim paylaşmaya çalışan bu değerli kaleme, Emrah Altuntecim'e çok tesekkür ediyorum.”

Sefa Yaşar/ Endüstri Mühendisi

 

“Hayatın her saniyesi aslında alış veriş ten ibaret. Herkes satın almak istiyor ama kimse birşeyin kendine satılmasını istemiyor. Kitapları ile insanlara ilham veren Emrah Altuntecim’in Satış Psikolojisi isimli yeni kitabı ile satış konusunda ufkumuzu geliştireceğini düşünüyorum.

Musa Yıldız/ Türk Kızılayı Uzmanı

 

"Hayatta başarılı olmak için sadece niyet etmek yetmez. Emrah Altuntecim gibi yeni hedefler oluşturmak, bunlar için azimle çalışmak ve herşeyden önemlisi iyi insan olmak gerekir. Altuntecim, pek çok kişinin niyet edip de yapamadığı bir işe koyulup yeni bir kitap yazmış. Kalemine ve emeğine sağlık.

Birsel Sancar/ Gazeteci ve Yazar

 

"Çoğunluğu perakende sektöründen olmak üzere, pek çok satış personelinde verdiği etkileyici ve iz bırakan eğitimlerle tanınan Emrah Altuntecim, şimdi de Satış Psikolojisi kitabıyla satışçılara verdiği olağanüstü desteği sürdürüyor. Satışın ardında yatan psikolojik sebepleri irdeleyen “Satış Psikolojisi”’ni okuduktan sonra, bu kitabı edindiğiniz için kendinizi şanslı hissedeceksiniz."                                                                                                    

Ayça Özen/ CRM Yöneticisi

 

““Satış Psikolojisi”, satışın tekniklerden, analizlerden ibaret olmadığını gösteren bir eser. Okuduğunuz bütün satış kitaplarını düşünün, gereksiz yerlerini çıkarın, geriye bu kitap kalır!” 

Hakan Turgut/ Parasal Zeka Kitabı Yazarı&Yönetim Danışmanı

 

“Profesyonel hayatının büyük bir bölümünde satış üzerine çalışmış olan Emrah Altuntecim, Satış Psikolojisi isimli kitabında hem bir satışçı, hem bir eğitmen ve hem de bir yaşam koçu olarak edindiği tecrübeleri tüm içtenliğiyle bizlere aktarıyor.”

Alper Savaş/Satış Direktörü

 

“Satılamayacak hiçbir şey yoktur, satılamayan vardır. Peki tam da bu noktada altın kurallar yeterli mi, en azından alış veriş tarihine yazılmış olanları? Satış Psikolojisi'nde bazen altın kurallar iş görmezler, işte o noktada kuralları bozmadan yeni bir anlayışı okumak üzeresiniz.”

Mustafa Sefa Güvenir/ Pazarlama ve Satış Yöneticisi&Editör ve Yazar

 

 

“Satış psikolojisini ve her türlü psikolojinin satışa dönüşmesini en iyi tanımlayan usta eğitmen ve yazar Emrah Altuntecim hayatın kendisinden aldığı ilham ile konuşan ve yazdığı zaman da kolayca anlaşılan bir kaleme sahip. Yeni eseri Satış Psikolojisi kitabında daha önce görmediğiniz enfes tatları bizlere sunmaya devam ediyor.”             

Ahmet Seyyar/ 2014 Sama Brand Dubai Competition Satış Şampiyonu

 

 

“Emrah Altuntecim, profesyonel bir iletişimci, tecrübesini işine aktardığı ve işini de aşk ile yaptığı için harika bir eğitmen. İşte bu "cevher" bizlere Satış Psikolojisini sunuyor. Size "Hocam" demekten gurur duyuyorum! İyi ki Sizi tanımışım, iyi ki hayatıma girmişsiniz..”

Hakan Sayar/ Sunsay Mühendislik A.Ş. Genel Müdürü&Yüksek Mühendis

 

 

 “Satıştaki engellerin büyük çoğunluğu psikolojiktir. Emrah Altuntecim bu engellerin nasıl aşılacağını, kendisine has üslubuyle ve ustalıkla Satış Psikolojisi’nde kaleme almış.”

İsmail Karasu/Eğitimci&Yazar

 

“Kendimizi arayıp kurtardıktan sonra aşk yolunu da adım adım arşınladık kıymetli Emrah Hocam'ın kitapları ile. Şimdi daha farklı bir yolculuğa çıkıyoruz. İnsanların sosyal olarak sahip olduğu şeyleri psikolojik bir etüt ile birleştirip ''satış'' konusunu eğitim tadında kaleme aldığı Satış Psikolojisi isimli bu eserle de ses getireceğine yürekten inanıyorum.”    

Yücel Muratoğlu/İş Adamı&Young CEO Club Başkanı

 

"Merak uyandırdığın kadar güven veren , samimiyetinle düşündüren ve akılda da kalıcı pratik bilgilerle bana ve ekibime ulaştığın için sana ve kitabın Satış Psikolojisi'ne teşekkür ederim.”

Birhan Bora Erdogan/Ersağ Kozmetik Satış Ekip Yöneticisi

 

 

Emrah Altuntecim; İletişimci, eğitimci, yazar, yaşam koçu, gönül dostu.. Satış konusundaki bu kitabın, günümüzde bir çok değerli kitabın arasında hak ettiği yeri kısa zamanda alacağını aynı zamanda da düşüncenin eyleme nasıl hızlı bir şekilde dönüştüğünü bu projede göreceğimizi düşünüyorum. 

Ali Berat Sınırdere/ İç Mimar

 

"Emrah Altuntecim yaşama dair sahip olduğu bütünsel ve bilgelik dolu deneyim ve birikimleri ve satış konusundaki kitabıyla çok hızlı değişen günümüz dünyasında bu gelişmeleri vizyoner bir bakış açısıyla değerlendirerek etkin ve uygulanabilir çözümler sunuyor.”

Kemal Yaşar Şahin/AGENA Gelişim ve Danışmanlık Merkezi-Bireysel Gelişim Koçu&Eğitmen

 

"Emrah Altuntecim, satışın inceliklerini anlatırken, ikna kabiliyetini de ortaya koyuyor. Kullandığı dilin keyfine bu yeni kitabını okurken varıp, hiç farkında olmadan "satışçı" olacaksınız!

Duygu Eren/ DP Danışmanlık Yöneticisi

 

"Değer katmayı misyon edinmiş bir usta bir yürek... Emrah Altuntecim Hocamın her eseri bu misyonu daha da perçinliyor. Satış Psikolojisi ve Algı kavramlarının bütünsel bir bilgelik yaklaşımıyla harmanlanmış bir başka yansımasını merak ediyorsanız Satış Psikolojisi'ni şiddetle tavsiye ediyorum."

Esma Baghaki/ Kalite Koordinatörü

 

“Kişisel gelişim konularında bir çok çalışmaya imza atan Altuntecim’in Satış Psikolojisi isimli bu kitabını da bir solukta okuyacağınıza ve bu çalışmanın size çok şey katacağına eminim!”

Pelin Süleymaniyelioğlu/Medya ve İletişim Danışmanı

 

 

 “Satış alanında, performansları ile zirveyi tatmış şampiyonların ve yıllarca sahada edindiği tecrübeleri yeni nesillerle paylaşan eğitmenlerin ilgisini çekmek ve yeniliklerle şaşırtmak oldukça zordur.. Emrah Altuntecim'in son kitabı ' Satış Psikolojisi', hangi düzeyde satış profesyoneli olursanız olun kendinizi yeniden gözden geçirmenizi ve güncellemenizi sağlayarak bunu ustalıkla başarıyor.

Ergun Mirza/ 4CEO Eğitim ve Danışmanlık A.Ş./ Danışman

 

 

 

ÇEŞİTLİ ALANLARDA DİĞER YORUMLARDAN BAZILARI…

 

"Emrah Altuntecim demek; ilkleri denemekten korkmayan, cesur, renkli ve güleryüzlü olmak demektir. Kendisi, bu hayatta tanıdığım nadide şahsiyetlerden birisidir. Anlattıklarını uygulayan, yaşadıklarını anlatarak örnek olan Emrah Altuntecim'in kitabını okuyan herkesin çok istifade edeceğine inanıyorum."

Abdulkadir Özbek/ PDA Eğitim ve Danışmanlık Genel Müdürü

 

“Emrah Altuntecim hayatına girdiği insana olumlu ve önemli miktarda katkı yapmayı sanki kendine iş edinmiş. Onunla aynı ortamda bulununca ister istemez vizyonunuzda önemli değişiklikler oluyor. Yeni sorular kafanızda yer edinmeye başlıyor. Hayatımda yer aldığın için teşekkür ederim Emrah Altuntecim!”        

Haşmet Fevzi Çakmak/ ASQ Genel Müdürü/Yönetim Danışmanları Derneği Yön.Kur.Üyesi

 

Meslektaşım olmasıyla iftihar ettiğim Emrah Altuntecim ; Satış, iletişim becerileri, yönetim stratejileri ve liderlik konularındaki bilgi birikimi ve üstün uygulama tecrübesiyle çok takdir ettiğim ve aynı zamanda da değerlerimize verdiği önemle de hayranlık duyduğum çok kıymetli bir dostumdur. Her zaman yanında olmayı diliyorum.

Özkan Kaymak/Satış Gurusu, Danışman ve Yazar 

 

 “Emrah Altuntecim; azimli, verdiği sözleri tutan, özellikle yüksek hedefler koyup bunları da gerçekleştiren ender insanlardan   biridir.”                                                                                                                        

Prof.Dr. Canan Çetin/Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi

 

 

 “Emrah Altuntecim; İnsan odaklı eğitimleri ve kişisel gelişim kitaplarıyla her zaman bir farkındalık yaratmayı amaçlayan ve başarabilen kıymetli bir eğitim danışmanıdır. Birlikte çalıştığı her bireye bu olumlu duyguyu hissettiren ve aynı zamanda tüm kitaplarıyla bunu okurlarına da yansıtabilen Altuntecim’in yeni kitabını diğer kitapları gibi büyük keyifle okuyacağımıza eminim.”

Fuat Akça/ Ziylan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

 

 

"Emrah Altuntecim, sadece bir kitap yazmamış aynı zamanda, kitabına kendi yaşam felsefesini de aktarmıştır.  Yıllardır tanıdığım ve başarılı çalışmalara imza atan Emrah Altuntecim'i kitabından dolayı tebrik ediyor, bundan sonraki çalışmaları için de başarılar diliyorum.”

Prof. Dr. Murat Özgen/ İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi

 

“Bazı insanlar odaya girdiklerinde odayı aydınlatırlar. Emrah Altuntecim yaşam enerjisini hemen hissedebileceğiniz, odayı aydınlatan o insanlardan. Bilgi ve tecrübelerini sevgi ile paylaşan, kişilerin gelişiminden mutluluk duyan bir marka. Sadece profesyonel iş hayatımız içerisinde değil, hayatımızın her alanında bize başarıya götürecek olan satış yetkinliğinin, nasıl hayatınızın bir parçası olabileceğini Emrah Altuntecim'den mutlaka dinlemelisiniz!”

Okan Altınışık / TSP Talent Search Partners-İşe Alım Yöneticisi

 

 “Emrah Altuntecim, satış sürecinin buz dağının altında kalan bölgesine nasıl korkusuzca nüfuz edilebileceğimizi ve bu sürecin hem iş hem özel hayatlarımızda nasıl bir devrim yaratacağını gösteren, bunu önce kendi yolunda başarı ile uygulamış ve bizlere de sönmez bir ışık yakan çok kıymetli bir rehberdir.”

Gül Nalçacı / Çukurova Holding-Makina-Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü

 

“Emrah Altuntecim, profesyonel bir iletişimci, tecrübesini işine aktardığı ve işini de aşk ile yaptığı için harika bir eğitmen. İşte bu "cevher" bizlere Satış Psikolojisini sunuyor. Size "Hocam" demekten gurur duyuyorum! İyi ki Sizi tanımışım, iyi ki hayatıma girmişsiniz..”

Hakan Sayar/ Sunsay Mühendislik A.Ş. Genel Müdürü&Yüksek Mühendis

 

 “Bir eğitimcinin sözleri ancak kendisini eğitebilmek uğruna ödemiş olduğu bedeller kadar değerlidir. Emrah Altuntecim bu bedelleri kavurucu çöllerde, geçit vermez dağlarda, çok az kişinin cesaret edebileceği yolculuklarda, zorluklarla cebelleşerek, yeri geldiğinde muhtaç olanlar için hayatını riske ederek, fazlasıyla ödemiştir.”

Ali Dizdaroğlu/Girişimci&İş Adamı

 

 

 “Hepimiz gibi, içimizden, bizim gibi yaşayan...Ama hepimizden farklı olarak nefes aldığı sürece yalnız çevresi ve ülkesi için değil, yaşayan ve gelecekte yaşayacak tüm insanlar için Yaradan aşkıyla faydalı birşeyler yapmak için didinen ve bu çabasıyla her zaman farklı olan bir Dosttur Emrah Altuntecim.. “

 

C. Mert Temelatma/ Kalite Müdürü

 “Gördüm ki Emrah Altuntecim dünyaya mavi gözlerle bakan bir adam, olaylara denizler gibi derin, gökyüzü kadar geniş bakıyor. Yaptığı her işe değer katmayı seven, popüler olan paçayı kurtarma kültürünün aksine, derdi kurtuluş yolunu arkasından gelenlere aktarmak olan Emrah Altuntecim, başarı basamaklarını aşkla ve adım adım takipçileriyle birlikte çıkıyor.”

Mehmet Özaytekin/ Uluslararası Satınalma Yöneticisi

 

 

 “O gerçek bir lider… Birçok danışman eğitmen liderliği maalesef teorik ve yüzeysel olarak ele alabilse de Emrah Altuntecim, diğerlerinden farklı olarak, liderliği bizzat yaşayarak ve içselleştirerek hayata geçirmiş ender insanlardan biridir. Yöneticilik vasıfları yanında vizyonunu, azmini, motivasyonunu, hedef bilincini iletişimini ve diğer yeteneklerini ispat ederek liderliğini kanıtlamıştır. Onu tanımak, ondan bir şeyler öğrenmek büyük bir zevk…” 

Murat Bakım/ Yönetim Danışmanı

 

“Bazı insanların dili tatlıdır. Bazılarının gönlü güzel. Bazıları bilgili, bazıları ise samimidir. Bazıları bildiğini her platformda severek ve isteyerek paylaşır. Tüm bu güzelliklerin tamamı değerli dostum Emrah Altuntecim'de toplanmış.” 

Fırat Çakır/ Sporcu&Yazar ve Yaşam Koçu

 

 

 “Verdiği eğitimler, yazdığı kitaplar ile yıllardır hayatımıza ışık tutan Emrah Altuntecim, bir danışmandan öte artık Türkiye'de bir işletme gurusu haline gelmiştir.” 

Savlet Tigin/ İş Geliştirme Direktörü

 

 

“Emrah Altuntecim, liderlik, motivasyon, takım çalışmaları gibi konularda güveneceğim nadir eğitimcilerden!”

Neslihan Aksu/Medistate Hospital Pazarlama Müdürü

 

 “Emrah Altuntecim bir motivasyon adamı. İçindeki pozitif enerjiyi dışarı aktarmakla kalmayıp, karşısındaki insanada pozitif enerji yükleyebilme yeteneğine sahip bir değer. Emrah hocam,iyi ki varsınız!”

Ufuk Fenerci/ Mağaza Satış Yöneticisi

 

 “Bana göre “Çılgın Türklerden” birisiniz Emrah bey hocam, her anlamda kendisini güzel yetiştirmiş, toplumda saygın bir yeri olan, genç yaşta güzel başarılara imza atmış, kişiliği, fikirleri yaptıkları ve yaşantısıyla güzel örnek bir insan ve aynı zamanda saygı duyduğum ve hayatımda iyi ki tanımışım diyebileceğim ender şahsiyetlerden birisiniz...”         

Halil Ekmekçi/İş Adamı

 

¨Benim güzel kardeşimin tek derdi insanlara yardım etmek! Emrah Altuntecim çok iyi biliyor ve idrak etmiş şu gerçeği; Başkalarına yardım etmek, aslında kendine de yardım etmektir.¨

Deniz Arcak/Ses Sanatçısı