Dil Değiştir

 
 

 

Emrah Altuntecim Türkiye’de çalıştığım en iyi eğitim ve gelişim alanı çalışanlarından biri.  O çok yaratıcı, işine ve çalıştığı şirkete kendini adayan, aktif, güvenilir, iyi organize olabilen ve yardımsever bir insan. Uzmanı olduğu her alanda kendisini tavsiye ederim.

Ola Hafez/ Inregrated Diagnostic Holdings İK Yöneticisi

 

Mesleğimin kısa bir döneminde yaptığım teknik eğitmenlik sürecinde bana gerek öğretici gerekse gözlemci olarak destek olup ışık tutup yol gösterdiniz ve ben profesyonel bir eğitmenle çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslı olduğumun farkındaydım. Halen sizden aldığım eğitimlerin, paylaştığınız ders veren hikayelerin bana olan katkısını hissediyorum. Sizinle çalışma fırsatı bulduğum ve sizi tanıdığım için çok mutluyum.

Özlem Güliz Ersanlı/Kent Optik Operasyon Müdürü

 

¨Hergün belirli bir disiplin içerisinde çalışmanız ve karşınıza çıkan zorlukları fırsata çevirmeniz gereken, dünyanın en zor mesleklerinden birisi olan satış işinde yetenekli olmak yetmiyor, sürekli olarak kendimizi yenilemek, geliştirmek ve zamana ayak uydurmak gerekiyor. Bu nedenle, daha iyi olmaya çalışmayan, başarılı kalamıyor. 

Perakende sektöründe Satış ekiplerimi yönetirken kurumsal firmalardaki eğitim, danışmanlık, koçluk tecrübesine çok güvendiğim, sahayı çok iyi bilen, enerjisi ve bilgisine hayranlık duyduğum Emrah Altuntecim hocamızın eğitim, seminer ve kitaplarını takip ederek satış rakamlarımızda direkt etki yaratıyoruz.¨

Meriç Aytar/ Atasun Optik Akdeniz Bölge Müdürü

 

"Ajansımızın ilk satış geliştirme ekibinde etkin bir rol üstlenmiş olan Emrah Altuntecim, bizzat sahada edindiği tecrübesini, önce eğitim sektörüne, sonra da yazarlık platformuna taşıdı.”

Alp Üstüngör/ M&C Saatchi Türkiye Direktörü

 

“Emrah Altuntecim ile şirketimizin yönetim kadrosu icin aldığımız bir eğitimde tanıştık. Altuntecim’in verdiği eğitimler hem çok zevkli ve hem de çok öğretici idi. Bizlerle olan yakın diyaloğu ve empati yetkinliği ile çok yüksek katılımlı, verimli ve faydalı eğitimler aldık.”

 

Sitare Sezgin/ Boyner&Back Up CEO’su

 

"Önceki görevimde Emrah Altuntecim ile geçirdiğimiz iki günlük eğitimin sonunda tüm ekibimizin önce işe sonra hayata bakış açısı keskin bir şekilde değişti. Yaptığını sadece eğitim olarak algılamak haksızlık olur. Her şey için sonsuz teşekkürler!"

 

Efe Altınkut / Operasyon ve İş Geliştirme Müdürü

 

 

“Her konuya büyük bir hassasiyet, ciddiyet ve disiplinle yaklaşan Altuntecim, her çalışmasında dar ve yüzeysellikten uzak, oldukça geniş ve derinliği olan eserler yaratmaya, daha da derin izler bırakmaya devam ediyor...”

 

Mehmet Süha Özer/ FLO Mağazacılık Eski Genel Müdür Yardımcısı