Dil Değiştir

 
 

¨SOFT SKILL¨ EĞİTİMLER KATILIMCI YORUMLARINDAN BAZILARI…

 “Emrah Altuntecim ile şirketimizin yönetim kadrosu icin aldığımız bir eğitimde tanıştık. Altuntecim’in verdiği eğitimler hem çok zevkli ve hem de çok öğretici idi. Bizlerle olan yakın diyaloğu ve empati yetkinliği ile çok yüksek katılımlı, verimli ve faydalı eğitimler aldık.”

Sitare Sezgin/ Boyner&Back Up CEO’su

 

“Özel sektörde verilen eğitimlerin içeriği kadar, eğitimcilerin de konuya hakim ve daha önce bunları bizzat yaşamış olması eğitimin kalitesini ve verimliliğini yükseltir. Hele bir de eğitimci renkli kişilikli, bir çok alanda değişik deneyimler yaşamış ve anlatımı ile katılımcıları konunun içine çekebilen bir eğitimciyse, o eğitimin sonuçları tartışmasız çok verimli olacaktır. İşte, bütün bunları yapısında barındıran, bilgi birikimi, akıcı ve eğlenceli anlatımı ile Emrah Altuntecim’in yeni kitabı satış kavramına yeni bir soluk ve bakış açısı getiriyor.

Hakan Okay/4CEO A.Ş. Kurucusu ve Genel Müdürü

 

Emrah Altuntecim Türkiye’de çalıştığım en iyi eğitim ve gelişim alanı çalışanlarından biri.  O çok yaratıcı, işine ve çalıştığı şirkete kendini adayan, aktif, güvenilir, iyi organize olabilen ve yardımsever bir insan. Uzmanı olduğu her alanda kendisini tavsiye ederim.

Ola Hafez/ Inregrated Diagnostic Holdings İK Yöneticisi

 

"Beni etkileyen, Emrah Altuntecim’in yıllar boyunca elde ettiği deneyimlerini sevgiyle paylaşma arzusu ve bu konudaki yeteneği. Ömrü boyunca etrafına hep enerji saçmasını dilerim."           

Hatem Saykı/ Hatemoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

 

"Satış ile ilgili deneyimlerini insan doğası ile bağdaştırarak farklı bir bakış açısı ile anlatan, iş hayatında ve özellikle satışta 5 duyumuzu nasıl kullanacağımızı güzel bir dil ile aktaran Emrah Altuntecim’in, “insan” odaklı eğitimleri ve kişisel gelişim kitaplarının daha nicelerini okuyabilmek ve yeniden seminerlerine katılabilmek dileğiyle… 

Evrim Aras/Aras Holding CEO&Yönetim Kurulu Başkanı

 

Emrah Altuntecim konusunda uzmanlığını gösteren, enerjik ve tutkulu bir eğitmendir ve ayrıca eğitim salonunda katılımcıları anlattıklarına inanmaları konusunda onları motive edebiliyor. O, birlikte çalıştığımız takım için değer taşıyan bir güç ve harika bir çalışma arkadaşı oldu ve gelecekte de herhangi bir diğer ekip için de büyük bir değer taşıyacaktır.

Hisham Alaadin/Eğitmen&Danışman

 

“Emrah Altuntecim; geçmişin kaybolmuş değerlerini, bugünün ilim ve bilimleriyle birleştirebilmiş, modern zamanların kadim bilgisinin peşine düşmüş bir bilgelik yolcusu. Eğitimciler öğretir. Altuntecim düşündürüyor ve hissettiriyor.”

Ömer Ekinci/TRT Program Yapımcısı ve Yazar

 

¨Emrah bey ile çalıştığımız dönem tüm personel için ciddi motivasyon yaratan zorluklara karşı inançla mücadele ettiğimiz bir dönem oldu. Daha sonrasında da ilişkimizin devam etti, Emrah bey hem içtenliğini korudu hem de aynı samimi yaklaşımlarını gösterdi. Eminim ki Emrah Altuntecim ileride ülkemizin en önemli Key Note Speaker'larından biri olarak gelecek vaad etmekte ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.¨

C. İhsan Aykut/ Sicim Yüksel Accord JV-TANAP Project/İK Direktörü

 

“Emrah Altuntecim, dehlizlerde saklanmış, gizlenmiş satış iksirlerini, insan gerçekliğiyle ortaya koyan arayışı, övgüye değer bir çabadır. Üretim kodlarını, niteliğini insan ögesiyle biçimlendiren işletmeler, artık her koşulda satış yerine, insanı anlayarak, algılayarak empatik bir yaklaşım arayışındadır. Bu arayışta da, uzmana, yetkeye başvurmak doğru olandır.”

Prof.Dr.Nükhet Güz/Beykoz Üniversitesi Öğretim Üyesi

 

"Emrah Altuntecim'in eğitimleri ile 2013 yılında tanıştım. O zamana kadar aslında pek de alışık olmadığım bir alandı çünkü eğitimler psikoloji ağırlıklı ve ileri seviyede de interaktif seanslardı. İnsan yapısını gerçekten çok iyi analiz eden bir eğitmen Emrah Altuntecim ve kendisiyle birlikte eğitimden sonra da gelişimimi izledim ve gerçekten bunun keyfine vardım."

Mehmet Turgut/Swarovski Mağaza Müdürü

 

¨Emrah Altuntecim sorumluluk alabilen iletişim becerileri mükemmel, oldukça yetenekli ve çalışkan bir profesyonel.¨

Sezer Bora/Apple Advisor

 

"Satış eğitimleri ve seminerleri ile perakende sektörüne azımsanamayacak düzeyde katkı yapan Emrah Altuntecim, takipçilerine satış konusunda keskin bir bakış açısı sunuyor. Kendisi sektör ve sektörün profesyonelleri için büyük bir kazanım.” 

Ömer Nart/E-İhracat Platformu Kurucu ve Başkanı

 

 “Emrah Altuntecim ile bir eğitim programında birlikte eğitim verme imkanı buldum ve katılımcılar ile süratle iletişim kurma yeteneğine şahit oldum.Bu oldukça proaktif bir sunumdu. Nitekim, çok sayıdaki katılımcılar tatmin edici bir şekilde bilgileri hem entellektüel olarak hem de eğlenceli bir şekilde alıyorlardı. Emrah Altuntecim’i çalışma gücüne pozitif güç katmak isteyen tüm şirketlere bir eğitimici olarak tavsiye ederim.”

Alper Rozanes/Altron Yönetim Direktörü&Sunum Ofisi Şirketi Kurucusu

 

¨Emrah Altuntecim, kendi alanında parlak bir kariyere sahip olarak önemli başarılara imza atmakla birlikte bu yoğun çalışma temposu altında toplumsal fayda üretme ve insanlığa değer katma vizyonunu gerçekleştirme yolunda büyük bir özveri ve dinamizmle çalışmalarını sürdürmektedir. Bilgili, yardımsever ve hoşsohbet kişiliğini sahip olduğu yüksek enerji ve motivasyonla harmanlayarak çevresindekilere her zaman ustalıkla aktarabilmesi onu herkes tarafından aranılan eşsiz bir insan yapmaktadır. İlerleyen günlerde kariyerinde hedeflediği noktaya en kısa zamanda gelmesini ve gerek yazdığı kitaplar gerekse verdiği seminerlerle yaşamına değer kattığı insanların katlanarak artmasını temenni ederim.¨

Tamer Akın/İK Uzmanı&Kariyer Koçu

 

“Değerli danışman ve eğitmen Emrah Altuntecim'i hayatın her alanında başarılı olmak isteyen insanlara küçük sırlar verirken izlediğimde,  işini severek ve inanarak yapan birinin insanlara neler katabileceğini de gördum.

Batuhan Çağırıcı/ Doğuş Grup SPA Satış Müdürü

 

¨Emrah Altuntecim; Eğlenceli anlatımı ve iz bırakan paylaşımları ile sizi harekete geçirecektir. Çünkü Emrah Altuntecim yaşamın ve insanların birer okul yolduğunu bilen keşif yolcusu ve usta bir öğreticidir.¨ 
Erdem Karagöz/Erdem Karagöz Akademi Kurucu ve Başkanı
Kevin Hogan TR Partneri/ Eğitmen&Yazar

 

“Emrah Altuntecim hayatına girdiği insana olumlu ve önemli miktarda katkı yapmayı sanki kendine iş edinmiş. Onunla aynı ortamda bulununca ister istemez vizyonunuzda önemli değişiklikler oluyor. Yeni sorular kafanızda yer edinmeye başlıyor. Hayatımda yer aldığın için teşekkür ederim Emrah Altuntecim!”        

Haşmet Fevzi Çakmak/ ASQ Genel Müdürü/Yönetim Danışmanları Derneği Yön.Kur.Üyesi

 

¨İlham kaynağı ve insana güç veren insan; Sizinle aynı şirkette çalışma şansına nail oldum. Bu süre içerisinde sizin hazırlamış olduğunuz birçok seminer ve eğitiminize katıldım. Bu eğitim ve seminerlerde profesyonel hayatımı ve özel yaşamımı etkileyecek farklı deneyimler edindim. Özellikle eğitimleriniz de farklı bir tarzınız var. Asıl konuyu işlerken örnekler ve farklı sunum teknikleri ile sıkıcılıktan uzaklaşıp samimi ve hoş bir anlatım sağlıyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum...¨

Ufuk Gümüştekin/ Magrabi Optik Muhasebe&Finans Uzmanı

 

“Bazı insanlar odaya girdiklerinde odayı aydınlatırlar. Emrah Altuntecim yaşam enerjisini hemen hissedebileceğiniz, odayı aydınlatan o insanlardan. Bilgi ve tecrübelerini sevgi ile paylaşan, kişilerin gelişiminden mutluluk duyan bir marka.Sadece profesyonel iş hayatımız içerisinde değil, hayatımızın her alanında bize başarıya götürecek olan satış yetkinliğinin, nasıl hayatınızın bir parçası olabileceğini Emrah Altuntecim'den mutlaka dinlemelisiniz!”

Okan Altınışık / TSP Talent Search Partners-İşe Alım Yöneticisi

 

¨Uzun süredir kitaplarını ve sahne sunumlarını takip ettiğim Emrah Altuntecim, içindeki enerji ve motivasyonu karşı tarafa geçirebilmesiyle fark yaratıyor. Bence bu bir konuşmacının sahnedeki en önemli özelliklerinden birisidir.¨

Serdar Güven/Nöro Eğitim ve Bütünsel Gelişim Uzmanı

 

“Emrah Altuntecim, satış sürecinin buz dağının altında kalan bölgesine nasıl korkusuzca nüfuz edilebileceğimizi ve bu sürecin hem iş hem özel hayatlarımızda nasıl bir devrim yaratacağını gösteren, bunu önce kendi yolunda başarı ile uygulamış ve bizlere de sönmez bir ışık yakan çok kıymetli bir rehberdir.”

Gül Nalçacı / Çukurova Holding-Makina-Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü

 

¨Emrah hocamla yıllar yıllar önce bir seminerde tanışmıştım. O gün bugündür hem yüz yüze hem de sosyal medya üzerinden dostluğumuz sürmekte. Emrah hocam, anlattıkları ile yaşantısı uyum içinde olan ender kişilerden biridir. Bilim ile maneviyatı harmanlamış, sunumlarıyla insanlara ışık olmuş, derin bilgi birikimine sahip, sahnedeki duruşu, konularına hakimiyeti ve performansı ile gönülleri fethetmiş sevgi insanıdır.  Onun bulunduğu ortamda aşk, muhabbet ve sevgi vardır.
Seminerlerinde yaşadığınız duyguların tarifi olmayacaktır, anlatılmaz da onu yaşamak gerekir. Zaten muhteşem hissedeceksiniz kendinizi. Ama ben derim ki Emrah Hocam ne anlatırsa anlatsın onu mutlaka dinleyin. Hayatınızın bir anda değiştiğini fark edeceksiniz. Emrah hocam iyi ki varsınız. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.¨

Serkan Akkuş/Eğitmen&Yazar
 

 “Yüksek enerjinizle insanların kalplerine yaptığınız etki için, insanları yaşamın köşesinden alıp, düşünceleri ile başarılarını kendi merkezlerine taşıdığınız için sizi kutlarım.”

Hüseyin Aydın/ Padoff Tekstil Genel Müdürü

 

“O gerçek bir lider… Bir çok danışman eğitmen liderliği maalesef teorik ve yüzeysel olarak ele alabilse de Emrah Altuntecim, diğerlerinden farklı olarak, liderliği bizzat yaşayarak ve içselleştirerek hayata geçirmiş ender insanlardan biridir. Yöneticilik vasıfları yanında vizyonunu, azmini, motivasyonunu, hedef bilincini iletişimini ve diğer yeteneklerini ispat ederek liderliğini kanıtlamıştır. Onu tanımak, ondan bir şeyler öğrenmek büyük bir zevk…” 

Murat Bakım/ Yönetim Danışmanı

 

¨Emrah Altuntecim… Hayatın her alanında bilgi birikimi olan, başarılı ve kıymetli bir profesyonel. ¨Karanlıkta bir fener¨ sözü onu özetleyebilir. İyi ki tanıma fırsatı bulabildiğim vefalı hoca…¨

Zöhre Erdönmez/Personel İşleri Yöneticisi

 

"Hayatının temelini "sevgi" oluşturan, felsefesi "sevmek ve sevilmek" olan, sevgisini olabildiğince çok insana vermek isteyen bir eğitimci Emrah Altuntecim.."

Hakan Erdoğan/ Turkmall Real Estate Kiralama Bölüm Müdürü

 

"İletişim, pazarlama ve ikna yeteneklerini maneviyat ve dürüstlükle yoğurarak sırf örnek teşkil etmesi adına bir bedende canlandırmayı hayal edin. Veya boşuna zahmet etmeyin; Emrah Altuntecim’e bakmanız yeterli.”

Sertaç Yelden/ Boston Bilişim ve İletişim İK Müdürü

 

 “Emrah Altuntecim, liderlik, motivasyon, takım çalışmaları gibi konularda güveneceğim nadir eğitimcilerden!”

Neslihan Aksu/Medistate Hospital Pazarlama Müdürü

 

“Emrah Altuntecim bir motivasyon adamı. İçindeki pozitif enerjiyi dışarı aktarmakla kalmayıp, karşısındaki insanada pozitif enerji yükleyebilme yeteneğine sahip bir değer. Emrah hocam,iyi ki varsınız!

Ufuk Fenerci/ Mağaza Satış Yöneticisi

 

 “İnsanın kendine yaptığı uzun yolculukta zaman zaman durup hatırlaması gerekir; neredeyim, nereden geliyorum, nereye gidiyorum, nereye gitmeliyim, işte bu gibi anlarda Emrah Altuntecim şaşırtıcı tecrübeleri ve bilgeliği ile aradığınız yol göstericiniz olacaktır..”

Akın Saka/ ÜÇGE DRS Ar-ge Yöneticisi

 

"Önceki görevimde Emrah Altuntecim ile geçirdiğimiz iki günlük eğitimin sonunda tüm ekibimizin önce işe sonra hayata bakış açısı keskin bir şekilde değişti. Yaptığını sadece eğitim olarak algılamak haksızlık olur. Her şey için sonsuz teşekkürler!"

Efe Altınkut / Operasyon ve İş Geliştirme Müdürü

 

 “Satış ve pazarlama becerileri, kişisel gelişim, kariyer koçluğu, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz yönetimi ve iletişim gibi konularda çok güzel ve değerli eserler sunan sevgili Emrah Altuntecim kişiliği ve sosyal yapısı  ile de kitabi bir duruş sergilemektedir.”

Nevzat Erdağ/Konvoy Danışmanlık Genel Müdürü&Bağımsız Denetçi

 

 “Özellik ayrıntılarda gizlidir. Emrah Altuntecim ayrıntılara önem veren bir kişi. O, ayrıntıları bilgi ve becerisiyle yoğurup hayata “bir de bu açıdan bakmalıyım” demenize imkan sağlayan bir eğitimci.”                                       

Selen Erdöndü Karakoç/Kariyer.net Etkinlik Bölümü Yöneticisi

 

"Yıllar öncesine dayanan tanışmayla başlayan sıcak bir muhabbet ve sonrasında kitaplarını okumam neticesinde Emrah Altuntecim'in engin, bilgi, deneyim, tecrübe ve daha da önemlisi teori ile pratiği yoğuran bir ustalıkla sahip olduğu hitabet tarzından etkilendim. Hızla geçen sürelerde ulaşılan başarılara imza atmanın heyecanını duyan ve bu heyecanını eğitimlerinde bizlere de yaşatan saygıdeğer Emrah hocamıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı arz ederim."

Cengiz Yaman/İş ve Meslek Danışmanı

 

¨Emrah Bey işine yüreğini koyarak gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda başarılı olduğuna şahidim. Farklı alanlarda edindiği tecrübeleri hayranlık uyandırıcı. Kitapları ile özellikle genç nesile bilgi ve tecrübelerini ulaştırmanın yanı sıra bilgisi, zekası ve hitabet sanatıyla çok başarılı bir eğitmen. Birlikte birçok seminer ve eğitim gerçekleştirdik. Kendisiyle çalışmaktan son derece memnunum. Enerjisi ve çevresine de sağladığı bu motivasyon ile nice başarılı işler gerçekleştireceğine eminim.¨ 

Emre Urfalı/İstanbul Şehir Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenim Merkezi Proje Yöneticisi