Dil Değiştir

 
 OKUR YORUMLARINDAN BAZILARI…

 

"Emrah Altuntecim'in “Satış Psikolojisi” adlı yeni kitabı satışın ipuçlarını fark etmenizi ve kendinize değer katmanızı sağlayacak değerli bir çalışma. Aynı zamanda algınızı keskinleştirip satış yönünüzü parlatabileceğiniz önemli bir kılavuz."

Turgut Kuter/ Borusan Otomotiv Zirvesi En Yüksek Satış Ödülü Sahibi/ Makine Müh.

 

"Başarılara açılan yolun anahtarı olarak "iletişim" ve "psikolojiyi" kullanan değerli kardeşim Emrah'ın ¨Opening Doors To Success isimli¨ muhteşem eserini herkese tavsiye ediyorum. Emrah Altuntecim'in tecrübe ve deneyimlerini aktaran bu eser herkes için başarıya açılan yolda rehber olacaktır. Kendisini kutlar başarılarının devamını dilerim."

Sertan Ozan /Colgate&Palmolive Eski Genel Müdürü

 

¨Emrah Altuntecim’in Satış Psikolojisi isimli kitabındaki ‘Satıcı Beynine İyi Bakmalı / Algılama ve Müşteri Psikolojisi’ isimli başlıklar özellikle mutlaka okunması gereken bilgileri içeriyor. Bizler Satıcılar ve "satamayıcılar" olarak ikiye ayrılıyoruz. Satıcılar olarak hem bizleri hem de çevremizi mutlu ediyoruz. Satamayıcılar olarak ise başta biz, sonra çevremiz (şirketimiz ve çalışanlar) mutsuz oluyoruz. Mutsuzluk ise bir satışçının en büyük başarısızlığıdır.¨

Cemil Aydemir/Training Product Manager/Blanchard International

 

“Emrah Altuntecim’in kaleme aldığı “Satış Psikolojisi”ni özellikle perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen satış profesyonellerine ve satışlarını geliştirmek isteyen mağaza yöneticilerine öneriyorum.”

Ali Kirman/ Satış Gurusu, Konuşmacı ve Yazar

 

"Emrah Altuntecim, sadece bir kitap yazmamış aynı zamanda, kitabına kendi yaşam felsefesini de aktarmıştır.  Yıllardır tanıdığım ve başarılı çalışmalara imza atan Emrah Altuntecim'i Satış Psikolojisi adlı kitabından dolayı tebrik ediyor, bundan sonraki çalışmaları için de başarılar diliyorum.”

Prof. Dr. Murat Özgen/ İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi

 

¨Satıcı şapkasını takabilmek ve onurla, gururla taşıyabilmek büyük bir özgüven ve psikolojik hazırlık gerektiriyor. Bu hazırlığı iyi yapamayan satış profesyonelleri ya çok yıpranıyor ya da kariyer değiştiriyor.

Emrah Altuntecim Satış Psikolojisi kitabında satışın psikolojik yönünü ustalıkla ele almış ve her satıcıya yarayacak ipuçları paylaşmış. Gelin satışı Emrah Altuntecim’in akıcı ve samimi dilinden tekrar keşfedin.¨ 

Devrim Ersöz/Yönetim Danışmanı&Yazar

 

“Yazar ve Eğitmen Sevgili Emrah Altuntecim bu kitabında insan psikolojisinden algılarımıza, iş hayatının gerçeklerine ve tümünün birbiri ile ilişkiselliğine uzanan gerçekleri bizlere sunmakta. Satış ekiplerinin tümünün okuması gereken ufuk açıcı bir eser.”

Selim Taşkın/ CEO

 

Hedeflerinize ulaşmada kullanacağınız birçok anahtara sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak asıl önemli olan başarıya ulaşacağınız doğru anahtarın, asıl anahtarın hangisi olduğunu bilmeniz. İşte bu konuda başarıya giden anahtarın sırlarına yönelik "asıl anahtarı" Emrah Altuntecim ustalıkla ele aldığı `¨Opening Doors To Success¨ isimli kitabında size sunuyor! Fark yaratan anlatımıyla anahtarınızı keşfedeceksiniz!" 
Roberto Murat Özdemir/Eğitmen&Danışman&Yazar

 

“Emrah Altuntecim Satış Psikolojisi kitabında insan algısının satış dinamiklerini nasıl etkilediğini konuya derin tecrübelerini katarak açıklıyor. Şiddetle tavsiye ederim.”

Yrd.Doç.Dr.Dinçer Atlı/Yetenek Yönetimi  Kitabı Yazarı

 

 

"Emrah Altuntecim, olağanüstü bir eğitmen olmasının yanısıra etkileyici bir yazardır. İnovatif düşünce ve motivasyonu, yılmak bilmeyen bir heyecan ile herkes ile paylaşmaktan ve kendi içinde de oldukça yalın bir şekilde yaşamaktan keyif alan bir eğitmendir. Kitaplarını yazarken, kullandığı kelimeler o kadar içtendir ki, sanki Emrah Hoca sizin yanınızda, o güzel gülümsemesiyle gözlerinizin içine bakarak size ve yalnızca size anlatmaktadır. Kahvenizi alın,  Emrah Altuntecim’in bir kitabını alın, ve kendinizi hocamızın engin bilgi birikimine bırakın."
Kayhan Yıldırım/ Eğitmen&Yazar&Müzakereci

 

"Satış Psikolojisi; uzman bir iletişimci, eğitimci tarafından uzun yıllar süren araştırma, gözlem ve saha deneyimleri sonucunda ortaya konmuş pratik bir eser… İnsan odaklı satışın incelikleri hem sade hem de etkileyici bir dil ile anlatılmış, keyifle okuyacaksınız.¨

Dr.Yeşim Esgin, Dijital Servisler Ürün Müdürü

 

¨Bu yıl satışla ilgili okuyacağınız kitaplar arasına "SatışıPsikolojisi" isimli değerli dostum enerjik, disiplinli ve mütebessim Emrah Altuntecim'in kitabını eklemenizi öneririm. Ben kitabı 2017 yılı listeme almıştım ve okudum."

Baran Şimşek/Jeffrey Gitomer Satış Eğitmeni

 

“Konusunda uzman, bereketli bir kalemden çıkan bu kitap; Üretimin değerini ortaya koyması, Satış ve Pazarlama konusunda göz ardı edilen gerçekleri vurgulaması sebebi ile oldukça faydalı. Emrah Altuntecim'in Satış Psikolojisi adlı eseri, klasik anlayışları geride bırakarak algı konusunda farkındalık oluşturan, özün sözle dile geldiği, her sektörün keyifle faydalanabileceği bir eser.”

Ramazan Bingöl / RB Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı&Yazar

 

"Ajansımızın ilk satış geliştirme ekibinde etkin bir rol üstlenmiş olan Emrah Altuntecim, bizzat sahada edindiği tecrübesini, önce eğitim sektörüne, sonra da yazarlık platformuna taşıdı. Okuduklarımız, inanıyorum ki teorik bilgiler değil, yaşanmış tecrübelerin aktarımı olacak. Bu, herkesin yapabileceği birşey değil."    

Alp Üstüngör/ Inspired Reklam Ajansı Kurucu ve Başkanı

 

"Satış tamamen ikili ilişkilerle yürütülen bir eylem ve bu eylemin tabanını da önce insanı tanıma, anlama ve yorumlayabilme yeteneği oluşturur. Emrah Altuntecim “Satış Psikolojisi” adlı kitabında, satıcılarda işte bu olmazsa olmaz yeteneğin nasıl öğrenilip, geliştirilebileceğini mükemmel bir şekilde dile getirmiş.
Satış esnasında insanların davranışları açısından önem arz edebilecek ruh hallerini tanımlayıp, satıcının bu duygular karşısında nasıl hareket edip, müşterilerini ne şekilde yönlendirmeleri gerektiğini son derece anlaşılabilir bir dille çok güzel aktarmış.
Okuyucu kitabın satır aralarında gezinirken, yıllarını bu işe vermiş, yurt içi ve yurt dışındaki satış deneyimleriyle kazanılmış çok büyük bir yaşanmışlığın farkına varıyor. 
“Satış Psikolojisi” sadece satış ve pazarlama mesleğinde çalışanların değil, yaşamda etkili bir iletişim kurmanın önemini bilen ve bunu geliştirmek isteyen herkes tarafından okunması gereken bir başucu kitabıdır."

İlker Taner Uzun/Önce Kendimi Sattım kitabı'nın Yazarı

 

¨Yüreğindeki sevgiyi, gözlerindeki gülümsemede görebileceğiniz sevgili Emrah Altuntecim, Satış Psikolojisi isimli kitabıyla satış işinde başarısız olma ihtimalinizi elinizden alıyor...”                                                                                

Kutay Ürkmen /Psikolog&Yazar

 

 

 

¨Emrah Altuntecim saha deneyimleri ile dünya literatürünü birleştirip size bir satıcının tavrını nasıl geliştireceğini anlatıyor. Satış Psikolojisi kitabı size neyi, nasıl, neden yapmanız gerektiğini çok net yaşatacaktır. Bir kitaptan daha fazlası...¨

Erdem Karagöz/Erdem Karagöz Akademi Kurucu ve Başkanı
Kevin Hogan TR Partneri/ Eğitmen&Yazar

 

¨Hayatını kendini bilme serüvenine adamış olan arkadaşım Emrah Altuntecim, kişisel gelişim yazınında farklı bir perde açtı.¨

Göktuğ Öztürk/ Pilot
 

"Değerli Emrah Altuntecim birçok kişi için soyut bir kavram ya da basit bir para alışverişinden ibaret olarak görülen satış kavramına; nefes kontrolünden, zihinsel egzersizlere kadar ayrı bir pencereden bakarak bizlere yeni bakış açıları kazandırmıştır. Hayatımıza yaptığı kıymetli dokunuşlar için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim." B. Tolga Sasık/Yazar, Eğitmen ve Danışman

 

“Emrah Altuntecim gelişmeyi ve geliştirmeyi seven bir profesyonel olarak bilgiyi paylaşmayı her zaman ön planda tuttu. Yeni kitabı Satış Psikolojisi bu yönde atılmış başarılı adımlardan biridir.” Nurdan Gülay/TMI Türkiye Genel Müdür Yardımcısı

 

““Satabilmek” hayati bir kavramdır. Satış varsa hayat var. Satış varsa hayatınızda “anlam” var. Satış varsa “siz” varsınız. Ötesi yok. İnsan psikolojisi artık satışın rengini, sürecini, kurgusunu, hacim ve boyutunu belirliyor. “Satış Psikolojisi” dendiğinde artık bu alanda marka bir isim var: “Emrah Altuntecim”. Renkli bir anlatım, akıcı bir üslup ve kesinlikle “okunası” bir kitap.”

Aydın Yıldız/ MindPark Danışmanlık, Marka Danışmanı

 

“Emrah Altuntecim'in yeni kitabı "Satış Psikolojisi"'nde değerli anekdotlar, faydalı püf noktaları ve dikkat etmediğiniz ancak kendimizde bulunan birçok özelliğini keşfetmemize yardımcı olacak. Okurlarının su gibi bitirdikten sonra sık sık başvuracağı bir kaynak..

Sezer Bora/ Volvo Trucks Eski Satış Direktörü

 

Sevgili Emrah Altuntecim'in kitabı Satış Psikolojisi, özellikle yüz yüze mağaza satıcılığı yapanlar ve satış işine ilk defa başlayacak kişiler için önemli bilgiler içeriyor. Kitap, satışın oluştuğu ortamdaki psikolojik faktörleri inceleyerek müşteri algısını hissetmenizi ve davranışlarınızı müşteriye uyumlamanızı sağlayacak önemler ve davranış kalıplarını da görmenizi sağlıyor. Kitapta ayrıca işinize yarayacak irili ufaklı pek çok yararlı kalemi de bulacaksınız. 

Özhan Atalay/ ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü

 

"Emrah Altuntecim ‘in ‘’ Satış Psikolojisi ‘’ adlı kitabı dikkatle okudum. İster istemez şu soruyu insanın aklına getiriyor; Diğer insanların hayatına sağlayacağınız katma değer onların gelişimine destek vermektir . Bu gün perakende sektöründe çalışanlar sürekli savunma yapar durumdalar. Takdir edilmekten uzak kalınınca yeniliğe ve gelişime de açık olamıyorlar. İşte tam da burada Emrah Altuntecim’in kitabı perakende sektöründe çalışanların hem kişisel gelişimlerine hem de iş hayatlarına önemli katkılar sağlayacaktır.’’

Abdullah AYDIN/ TOOMAD Genel Başkanı

 

"Satış, ikna ve müzakereden oluşan bir süreçtir. Bu süreci daha iyi anlamak ve hayatınızın her alanında kullanmak için eşsiz bir eser sizi bekliyor.
Sadece satışçıların değil herkes için bir başucu kitabı olarak gördüğüm "Satış Psikolojisi", Sevgili Dostum Emrah Altuntecim tarafından yazıldı. Kitap, insan davranışı üzerine yapılan birçok incelemeyi içeriyor ve satışın yapıtaşlarını anlamayı kolaylaştırıyor. Meraklısı için okumanızı öneririm."

Esat İhsan Kocager/Eğitmen

“Pazarlama ve satış konusunda ilham almak ve müşteri memnuniyetinde başarıyı yakalamak istiyorsanız gönülden bir sohbet için Emrah Altuntecim ile bir fincan kahve içmeniz kafi..”

Ergun Erez/İş Adamı

 

"Satış psikolojisi, satıştaki başarının % 85 ini belirlemektedir; Emrah Altuntecim, tecrübelerini ve öngörülerini katarak bu önemli konuyu masaya yatırmış ve günümüzün satışçılarının okuması için değerli bir kaynak ortaya çıkarmıştır. Kendisini içtenlikle bu eseri ortaya çıkardığı için tebrik ederim."

Taner Özdeş/Infonet Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü&Satış'ın 10 Altın Kuralı" Kitabı Yazarı

 

"Değerli fikir ve aksiyon insanı, Emrah Altuntecim'in “Satış Psikolojisi” adlı yeni kitabını Türkiye’de ve yurt dışında elde ettiği onca başarıya rağmen “Bu kitaptaki hiçbir şey aslında bana ait değil; ben yalnızca bir araya getirenim…” sözleriyle takdim etmesi, kitabın satış, psikoloji ve algıdan çok daha fazlasını içerdiğinin işaretlerini veriyor. Keyifli okumalar dilerim!”                                                                                                                   

Salih Tahir/ İletişim&Marka Danışmanı&Yazar

 

 “Herşeyin özünün sevgi ve verme isteği olduğunu bilen tanıdığım nadir insanlardan biri Emrah Altuntecim. Yazdığı kitapları severek okudum. Bu yeni kitabını da kaçırmayacağım. İşinin inceliklerini bilen, öğretmeyi ve öğrenmeyi seven Emrah Altuntecim’in yeni kitabı Satış Psikolojisi’nde  sadece satışçıların değil, herkesin kendi hayatında uygulayabileceği bir şey bulabileceğine inanıyorum.”

Selay Aksalur/ Klüber Lubrication Turkey İnsan Kaynakları Müdürü

 

"Harekette bereket vardır" mottosunu iyi uygulayanlardan biri Emrah Altuntecim ve başarı da ardından otomatik olarak geliyor tabi. Satış psikolojisi, işi satış olan bir çok insana dokunacak eminim...”

Nazmi Nalbant / Yüksek Mühendis, Yazar&Koç

 

 “Pazarlama ve Satış Stratejilerini daha doğru konumlandırabilmek adına Emrah Altuntecim'in kaleme aldığı "Satış Psikolojisi"'nin pazarlama ve satış dünyamıza yeni bir soluk getireceğine eminim.”                                             

Özlem Bulut/ Perakende Pazarlama Yöneticisi

 

“Satış Psikolojisi adlı eser iletişimin, kendini ifade edebilmenin yollarını çok güzel anlatmış. Eminim ki bir çok insanın hayatlarını değiştirecek bu  kitabın okunmasını herkese tavsiye ediyor ve Emrah Altuntecim’e teşekkür ediyorum.”

Sinan Ergin/Eğitmen&Danışman&Yazarı

 

“Yıllardır tüm aktivitelerini takip ettiğim sevgili meslektaşım Emrah Altuntecim'i sektöre katmış olduğu değerli çalışmalarından dolayı içtenlikle kutluyor, yeni kitabı "Satış Psikolojisi" ile de oldukça önemli bir açığı kapatacağına yürekten inanıyorum.”

Buket Tunakan/ Eğitim Danışmanı

 

“Öğrendikleri ve öğrettikleriyle yaşamaya; bunları her daim paylaşmaya çalışan bu değerli kaleme, Emrah Altuntecim'e çok tesekkür ediyorum.”

Sefa Yaşar/ Endüstri Mühendisi

 

“Hayatın her saniyesi aslında alış veriş ten ibaret. Herkes satın almak istiyor ama kimse birşeyin kendine satılmasını istemiyor. Kitapları ile insanlara ilham veren Emrah Altuntecim’in Satış Psikolojisi isimli yeni kitabı ile satış konusunda ufkumuzu geliştireceğini düşünüyorum.

Musa Yıldız/ Türk Kızılayı Uzmanı

 

"Hayatta başarılı olmak için sadece niyet etmek yetmez. Emrah Altuntecim gibi yeni hedefler oluşturmak, bunlar için azimle çalışmak ve herşeyden önemlisi iyi insan olmak gerekir. Altuntecim, pek çok kişinin niyet edip de yapamadığı bir işe koyulup yeni bir kitap yazmış. Kalemine ve emeğine sağlık.

Birsel Sancar/ Gazeteci ve Yazar

 

"Çoğunluğu perakende sektöründen olmak üzere, pek çok satış personelinde verdiği etkileyici ve iz bırakan eğitimlerle tanınan Emrah Altuntecim, şimdi de Satış Psikolojisi kitabıyla satışçılara verdiği olağanüstü desteği sürdürüyor. Satışın ardında yatan psikolojik sebepleri irdeleyen “Satış Psikolojisi”’ni okuduktan sonra, bu kitabı edindiğiniz için kendinizi şanslı hissedeceksiniz."                                                                                                    

Ayça Özen/ CRM Yöneticisi

 

““Satış Psikolojisi”, satışın tekniklerden, analizlerden ibaret olmadığını gösteren bir eser. Okuduğunuz bütün satış kitaplarını düşünün, gereksiz yerlerini çıkarın, geriye bu kitap kalır!” 

Hakan Turgut/ Parasal Zeka Kitabı Yazarı&Yönetim Danışmanı

 

 

 

“Profesyonel hayatının büyük bir bölümünde satış üzerine çalışmış olan Emrah Altuntecim, Satış Psikolojisi isimli kitabında hem bir satışçı, hem bir eğitmen ve hem de bir yaşam koçu olarak edindiği tecrübeleri tüm içtenliğiyle bizlere aktarıyor.”

Alper Savaş/Satış Direktörü

 

“Satılamayacak hiçbir şey yoktur, satılamayan vardır. Peki tam da bu noktada altın kurallar yeterli mi, en azından alış veriş tarihine yazılmış olanları? Satış Psikolojisi'nde bazen altın kurallar iş görmezler, işte o noktada kuralları bozmadan yeni bir anlayışı okumak üzeresiniz.”

Mustafa Sefa Güvenir/ Pazarlama ve Satış Yöneticisi&Editör ve Yazar

 

 

“Satış psikolojisini ve her türlü psikolojinin satışa dönüşmesini en iyi tanımlayan usta eğitmen ve yazar Emrah Altuntecim hayatın kendisinden aldığı ilham ile konuşan ve yazdığı zaman da kolayca anlaşılan bir kaleme sahip. Yeni eseri Satış Psikolojisi kitabında daha önce görmediğiniz enfes tatları bizlere sunmaya devam ediyor.”             

Ahmet Seyyar/ 2014 Sama Brand Dubai Competition Satış Şampiyonu

 

 

“Emrah Altuntecim, profesyonel bir iletişimci, tecrübesini işine aktardığı ve işini de aşk ile yaptığı için harika bir eğitmen. İşte bu "cevher" bizlere Satış Psikolojisini sunuyor. Size "Hocam" demekten gurur duyuyorum! İyi ki Sizi tanımışım, iyi ki hayatıma girmişsiniz..”

Hakan Sayar/ Sunsay Mühendislik A.Ş. Genel Müdürü&Yüksek Mühendis

 

 

 “Satıştaki engellerin büyük çoğunluğu psikolojiktir. Emrah Altuntecim bu engellerin nasıl aşılacağını, kendisine has üslubuyle ve ustalıkla Satış Psikolojisi’nde kaleme almış.”

İsmail Karasu/Eğitimci&Yazar

 

 

“Kendimizi arayıp kurtardıktan sonra aşk yolunu da adım adım arşınladık kıymetli Emrah Hocam'ın kitapları ile. Şimdi daha farklı bir yolculuğa çıkıyoruz. İnsanların sosyal olarak sahip olduğu şeyleri psikolojik bir etüt ile birleştirip ''satış'' konusunu eğitim tadında kaleme aldığı Satış Psikolojisi isimli bu eserle de ses getireceğine yürekten inanıyorum.”    

Yücel Muratoğlu/İş Adamı&Young CEO Club Başkanı

 

"Merak uyandırdığın kadar güven veren , samimiyetinle düşündüren ve akılda da kalıcı pratik bilgilerle bana ve ekibime ulaştığın için sana ve kitabın Satış Psikolojisi'ne teşekkür ederim.”

Birhan Bora Erdogan/Ersağ Kozmetik Satış Ekip Yöneticisi

 

 

Emrah Altuntecim; İletişimci, eğitimci, yazar, yaşam koçu, gönül dostu.. Satış konusundaki bu kitabın, günümüzde bir çok değerli kitabın arasında hak ettiği yeri kısa zamanda alacağını aynı zamanda da düşüncenin eyleme nasıl hızlı bir şekilde dönüştüğünü bu projede göreceğimizi düşünüyorum. 

Ali Berat Sınırdere/ İç Mimar

 

"Emrah Altuntecim yaşama dair sahip olduğu bütünsel ve bilgelik dolu deneyim ve birikimleri ve satış konusundaki kitabıyla çok hızlı değişen günümüz dünyasında bu gelişmeleri vizyoner bir bakış açısıyla değerlendirerek etkin ve uygulanabilir çözümler sunuyor.”

Kemal Yaşar Şahin/AGENA Gelişim ve Danışmanlık Merkezi-Bireysel Gelişim Koçu&Eğitmen

 

"Emrah Altuntecim, satışın inceliklerini anlatırken, ikna kabiliyetini de ortaya koyuyor. Kullandığı dilin keyfine bu yeni kitabını okurken varıp, hiç farkında olmadan "satışçı" olacaksınız!

Duygu Eren/ DP Danışmanlık Yöneticisi

 

"Değer katmayı misyon edinmiş bir usta bir yürek... Emrah Altuntecim Hocamın her eseri bu misyonu daha da perçinliyor. Satış Psikolojisi ve Algı kavramlarının bütünsel bir bilgelik yaklaşımıyla harmanlanmış bir başka yansımasını merak ediyorsanız Satış Psikolojisi'ni şiddetle tavsiye ediyorum."

Esma Baghaki/ Kalite Koordinatörü

 

“Kişisel gelişim konularında bir çok çalışmaya imza atan Altuntecim’in Satış Psikolojisi isimli bu kitabını da bir solukta okuyacağınıza ve bu çalışmanın size çok şey katacağına eminim!”

Pelin Süleymaniyelioğlu/Medya ve İletişim Danışmanı

 

¨Satış, sadece bir ürün veya hizmeti onu satın almak isteyenlere ya da satın almak istemeyenlere zorla satmak demek değildir. Bu gibi faaliyetler satış gibi görünse de aslında gerçek bir satış değildir. Böyle bir satışın ne sürekliliği ne de seçkinliği vardır. Gerçek satış ise devamlılık ve seçkinlik arz eden satıştır. Bu da maddi olarak değil, sadece ve sadece gönülleri kazanarak gerçekleşir. Gönülleri fethedemeyen hiçbir satış başarılı sayılmaz, hiçbir satışçı da başarılı ve kalıcı olamaz…
İşte bu minvalde Emrah Altuntecim hocamızın kıymetli eseri Satış Psikolojisi türünde bir başyapıt sayılabilir. Bu kitap satışa ve satışçılara değil gönüllere hitap eden bir kitaptır. Bence bu kitap kesinlikle bir satışçının başucu kitabı olmalıdır ama aynı zamanda mesleği satış olmayanların da kişisel gelişimlerine yüzde yüz olumlu katkılar sağlayacağından emin olduğum ender kaynaklardandır.¨

Serkan Akkuş/Eğitmen ve Yazar

 

 

 “Satış alanında, performansları ile zirveyi tatmış şampiyonların ve yıllarca sahada edindiği tecrübeleri yeni nesillerle paylaşan eğitmenlerin ilgisini çekmek ve yeniliklerle şaşırtmak oldukça zordur.. Emrah Altuntecim'in son kitabı ' Satış Psikolojisi', hangi düzeyde satış profesyoneli olursanız olun kendinizi yeniden gözden geçirmenizi ve güncellemenizi sağlayarak bunu ustalıkla başarıyor.

 

Ergun Mirza/ 4CEO Eğitim ve Danışmanlık A.Ş./ Danışman

 

 

¨Benim güzel kardeşimin tek derdi insanlara yardım etmek! Emrah Altuntecim çok iyi biliyor ve idrak etmiş şu gerçeği; Başkalarına yardım etmek, aslında kendine de yardım etmektir.¨

Deniz Arcak/Ses Sanatçısı