Dil Değiştir

 
 

¨120 DAKİKA FARKINDALIK EĞİTİMLERݨ KATILIMCILARIMIZDAN BAZILARININ YORUMLARI…

 

"Emrah Altuntecim'i bir seminerinde dinleme fırsatını buldum. Hayatımda yüzlerce seminer dinledim ancak Emrah Altuntecim'i dinleyenlerin hayran bakışları ve anlattıklarının bana dokunuşu o kadar tesir etti ki... Hâla o büyüleyici konferans programı geliyor aklıma... Kendisinin kitaplarını da bir solukta okudum. Tavsiye ederim."

Ataman Özbay/ İslak Mendilin Mucidi&İş Adamı, Konuşmacı ve Yazar

 

“Gerçek bir usta eğitimcinin canlı bir sunumunu görmek isteyenlere pazarlama iletişimi’nde 40 yılı aşan deneyimlerimle, şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; "Eğer siz Emrah Altuntecim'in bir sunumuna girmediyseniz ; daha sunum görmediniz demektir!”

Ahmet Durul/ Konuşmacı ve Yazar

 

"Mesleğinin mecnunu olmalı bir insan. Olmalı ki zevkle, şevkle yapabilsin o işi. Emrah Altuntecim işte öyle bir insan. Kendisini aydınlanmaya ve diğer insanları aydınlatmaya adamış çok değerli bir eğitimci olarak sahnelere çok yakışıyor. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim."

Cem Özüak/ Yazar&Koç&Eğitmen

 

Emrah Altuntecim sahneye ilk çıktığı andan itibaren katılımcıları saran yüksek enerjisini son dakikaya kadar korur. Onu neşeli ve ilham verici bir film izler gibi izlersiniz. Yaşamınızda yeni farkındalık pençeleri açmak için Emrah Altuntecim’i mutlaka tanımalı, seminerlerine katılmalısınız.  

Devrim Ersöz/Yönetim Danışmanı&Yazar

 

 

 

¨Sevgili Emrah Altuntecim, bugüne kadar yazdığı kitaplar ve verdiği seminerlerdeki insanların ruhlarına dokunan, yaşam tecrübesini sevgiyle paylaşan bir gelişim kılavuzu.

 Satışın önce zihinde ve insanın derinlikleri ile birlikte anlam bulmasıyla ortaya çıkan enerjisini çok net bir şekilde ifade eden anlatımları ile çevresine ışık saçan bir eğitmen ve yazar olarak takip edilmesi gereken önemli bir kazanım.

 Paylaşımları ve yarattığı değerleri için Emrah Altuntecim’e çok teşekkürler…¨

Koray Dağdelen/Eğitmen&Danışman

 

¨Emrah Altuntecim, kendi hayat yolunda tutkuyla giderken sizin de ilerlemenizi sağlayan bir rehber; sadece kendisinin değil sizlerin de gerçek hayat sahnesinde kendinizi bulmanızı ve yerinizi almanızı sağlayan bir eğitimci ve bir yazardır.

İster verdiği seminerlerinde olsun ister yazdığı eserlerinde olsun size aktardığı tecrübelerini mutlaka birçok kez deneyimlemiş ve bu tecrübelere farklı açılardan bakabilmiş olduğunu onu şevkle dinledikçe ve eserlerini bir çırpıda okudukça hissedeceğinizden eminim.¨

Sefa Yaşar/Türk Telekom Kurumsal Satış Planlama Uzmanı&Endüstri Mühendisi

 

“Emrah Altuntecim; geçmişin kaybolmuş değerlerini, bugünün ilim ve bilimleriyle birleştirebilmiş, modern zamanların kadim bilgisinin peşine düşmüş bir bilgelik yolcusu. Eğitimciler öğretir. Altuntecim düşündürüyor ve hissettiriyor.”

Ömer Ekinci/TRT Program Yapımcısı ve Yazar

 

¨Emrah hocamla yıllar önce bir seminerde tanışmıştım. O gün bugündür dostluğumuz sürmekte. Emrah hocam, anlattıkları ile yaşantısı uyum içinde olan ender kişilerden biridir. Bilim ile maneviyatı harmanlamış, sunumlarıyla insanlara ışık olmuş, derin bilgi birikimine sahip, sahnedeki duruşu, konularına hakimiyeti ve performansı ile gönülleri fethetmiş sevgi insanıdır.  Onun bulunduğu ortamda aşk, muhabbet ve sevgi vardır.
Seminerlerinde yaşadığınız duyguların tarifi olmayacaktır, anlatılmaz da onu yaşamak gerekir. Zaten muhteşem hissedeceksiniz kendinizi. Ama ben derim ki Emrah Hocam ne anlatırsa anlatsın onu mutlaka dinleyin. Hayatınızın bir anda değiştiğini fark edeceksiniz. Emrah hocam iyi ki varsınız. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.¨

Serkan Akkuş/Eğitmen ve Yazar

 

 

“Satış ve pazarlama becerileri, kişisel gelişim, kariyer koçluğu, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz yönetimi ve iletişim gibi konularda çok güzel ve değerli eserler sunan sevgili Emrah Altuntecim kişiliği ve sosyal yapısı  ile de kitabi bir duruş sergilemektedir.”

Nevzat Erdağ/Konvoy Danışmanlık Genel Müdürü&Bağımsız Denetçi

 

 “Özellik ayrıntılarda gizlidir. Emrah Altuntecim ayrıntılara önem veren bir kişi. O, ayrıntıları bilgi ve becerisiyle yoğurup hayata “bir de bu açıdan bakmalıyım” demenize imkan sağlayan bir eğitimci.”                                       

Selen Erdöndü Karakoç/Kariyer.net Etkinlik Bölümü Yöneticisi

 

¨Bir eğitimin kalitesini belirleyen en önemli etken eğitmenin niteliğidir. Zira eğitimin ana unsuru da insandır. Bir eğitmen, sadece bilgilendiren değil aynı zamanda kişinin kendi içine yolculuk yapılmasına rehberlik edendir. İşte Emrah Altuntecim yaptığı bütün eğitimlerde buna dikkat eden bir bilgilendirici değil sadece... O aynı zamanda çok iyi bir rehber. Eğitimin sadece sonuç odaklı bir çalışma alanı olmadığını bunun aynı zamanda bir sürecin içinde, onun tadına varmak olduğunu da hatırlatan bir tarafı vardır. Emrah Altuntecim eğitimin bu tarafına da odaklanmanızı sağlayan bir eğitmen, rehber ve bence en önemliside bir Kaşif.¨

Aykut Karahan/Eğitmen ve Yazar

 

¨Hem hayatta pratik olarak uygulanabilen hem de keyif veren deneyimi ile akılda kalıcılık sağlayan bir seminerdi. Başta satış profesyonelleri olmak üzere, tüm çalışanların ihtiyacı olan ve günlük hayata dokunan harika bilgiler aldık, Emrah Altuntecim’e teşekkürler.¨

Koray İnan/Satış Koçu&Mentor

 

¨Gittiğim her seminerinden farklı bir tat ve bakış açısıyla ayrıldığım Emrah Altuntecim'in eğitim ve seminerlerini heyecanla takip ediyorum ve bu ayrıcalığı herkesin yaşamasını tavsiye ediyorum.¨

Berna Öztekin/Bankacı