Dil Değiştir

 
 

 

 

 

NATURE TALKS VE OUTDOOR ETKİNLİKLER KATILIMCI YORUMLARINDAN BAZILARI…

 

“Fiziksel olarak doğadan, mental olarak da özümüzden ne kadar uzaklaşmış olduğumuzu fark etmemizi sağlayan Nature Talks; bir ağaca sevgiyle sarılmanıza, bir papatya ile muhabbete dalmanıza veya Pazartesi günü işe daha farklı başlamanıza vesile olabilir.¨

Selman Yaşaroğulları/ Coroplast Türkiye Genel Müdürü

 

¨Ceyda ve Emrah Altuntecim'in Nature Talks etkinliği insanının doğayı ve kendisini keşfedebilme imkanı sağlıyor. Doğanın sesine kulak vererek iç dünyamıza yönelip içimizdeki benle tanışmamıza fırsat veren bir doğa toplantısı oldu benim için.¨
Gamze Aydın/ Öğretmen

 

"Eğitmen ve yazar Emrah Altuntecim’in sunumlarını izleme ve ‘Nature Talks’ açık alan aktivitelerine katılma fırsatı buldum. Yaşam felsefesinde insan sevgisi ve paylaşımı ön planda tutan Emrah Altuntecim bunu deneyimi, mesleki profesyonelliği ve eğitmenlik becerileriyle birleştirerek sunumlarına yansıtıyor. Sınıf eğitimleri dışında eşi Ceyda Altuntecim ile birlikte sundukları ‘Nature Talks’ açık alan aktiviteleriyle yaşamımıza önemli bir değer katıyor."
Ali Kirman/ Konuşmacı&Yazar

 

"Zaman mı çok hızlandı, yoksa ben mi çok yavaşladı? Bir türlü yetişemiyorum zamana ve hayata..." Derken bir gün Nature Talks dediler, Yürüyen Nefesler dediler. Katıldım. Eşim, küçük kızımla. İnanmayacaksınız o gün o yetişemediği zaman var ya, durdu. İnsan İstanbul gibi bir metropolde bu kadar mı farklı ve güzel bakabilir çevresine. Ruhum dinlendi, zihnim rahatladı. Sanki beynim açıldı, gönlüm açıldı. O gün eve dönerken eşim kızım ve ben birbirimize tatlı tatlı sevgiyle sıcacık gülümsüyorduk. Birbirimizin farkındaydık ve bize verilenlerin. Mutluyduk... Öyle güzel duyguları keşfettim ki o gün, şimdi anarken bile gözlerim ve kalbim gülüyor, zihnim dinleniyor. Böyle güzellikleri aileme ve bana yaşatan Emrah ve Ceyda Altuntecim' e çooook teşekkür ediyorum. Nature Talks etkinliğini sizinle gerçekleştirmek çok güzeldi. Nefes almayı bile bilmiyormuşum, siz öğrettiniz.¨

Nesrin Ergene/ Öğretmen

 

Harika bir gündü Sevgili Emrah Hocam ve Ceyda Hocam, Naturel Talks ile bizlere bu güzel günü hazırladığınız için yürekten teşekkürler. Tüm katılımcılara da harikulade sohbetleri ve güçlü sinerjileri için özel teşekkürlerimi sunarım. Bugün nefes aldık. Doğanın enerjisiyle bütünleştik. Özümüze doğru yolculuk yaptık. Kendimizi şimdiki anın farkındalığı içinde yeniden keşfettik. Bol bol konuştuk. Bol bol gülüştük. Sevginin dostluk boyutundaki güzelliğini paylaştık. Bolca yürüdük... Hayat ve değerli anlar hakkında bilgilendik, düşündük. Keşifler yaptık. Tazelendik. Yenilendik. Stresleri sıfırladık. Enerji dolduk. Emrah ve Ceyda Hocaların yönetiminde Nature Talks’u herkese tavsiye ederim.

Aydın Yıldız/ Marka Danışmanı

 

"Sevgili Emrah Altuntecim ve değerli eşi Ceyda Altuntecim'in organizasyonu ile gerçekleşen Nature Talks aktivitesi insanın doğada nefesini açmakla kalmıyor iç sesini dinlemesi ve kendini yeniden keşfetmesi için ideal bir ortam sunuyor."

Ahmet Ekiz/ Eğitmen 

 

"Nature Talks etkinliği, kafanızda canlanan resimden çok farklı. Gündelik hayatın koşturmacası içinde görmeyi, duymayı, hissetmeyi, keyif almayı unuttuysanız, harika bir gün geçirmek, harika deneyimler yaşamak istiyorsanız, mutlaka katılmalısınız."

Ahmet Faik Oktay/ Avukat&Arabulucu&Yazar

 

"Sadece pazar günü tatil olduğum için, o pazarı iple çekerim her hafta. Biraz daha geç uyanıp uzun uzun kahvaltı yapmak tek lüksüm neredeyse. Ancak Emrah Altuntecim ve sevgili eşi Ceyda Altuntecim sayesinde o kadar güzel bir pazar geçirdim ki bundan sonraki tüm pazarları böyle bir organizasyon için feda edebilirim. Nature Talks ve Yürüyen Nefesler herkesin deneyimlemesi gereken farkındalıklar sunuyor. Bir fırsatını bulup, mutlaka katılın!"

İlker Taner Uzun/ Eğitmen ve Yazar

 

Emrah Altuntecim işine aşk ile sarılan laf olsun diye değil hakkı ile sonuna kadar bilgilerini paylaşan bir eğitimci ve yazardır. Başarısının ardında çok çalışmak ve sistemli olması yatmaktadır. Eşim ile birlikte deneyimlediğimiz Altuntecim çiftinin organize ettiği "Nature Talks" etkinliği keyifli bir kahvaltı ardından doğa yürüyüşü ve nefes egzersizleri ile devam etti. Benim için bu etkinlikteki en önemli deneyim görsel, işitsel ve dokunsal yönlerimizin ortaya çıktığı çalışmalardı...Beni hiç deneyimlemediğim bir ortama doğru taşıdı.
Hakan Ömer Gider/ Eğitmen ve Serbest Danışman

 

"Nature Talks ve Yürüyen Nefesler tüm katılımcılarına, kahvaltı ile başlayan İstanbul'un göbeğinde keşfedilmemiş bir cennette doğa yürüyüşü ile devam eden, nefes teknikleri ile stresten arındıran dolu dolu bir gün yaşatıyor. Stresinden kurtulmak isteyen, ufuk açıcı sohbetlerle yenilenmek isteyen herkese tavsiyem; mutlaka vakit ayırıp gidin!

Eser Kurt/ Altınbaş Kuyumculuk Eğitim Yöneticisi&Yazar