Dil Değiştir

 
 

DEĞERLİ KOÇLUK DANIŞANLARIMIZDAN BAZILARININ YORUMLARI…

 

“Emrah Altuntecim’i tanıdığım günden itibaren ailem ve arkadaşlarımın bana yönelttiği soru "Sana ne oldu?" oldu. Sorularını duymaya başladığım zaman içimde ayrı bir heyecan oluştu. Emrah Hoca’mın vermiş eğitimler ve tavsiyeleri harfi harfine uyguladım ve bunun meyvelerini toplamaya başladım. Hayat denilen yolda emin adımlarla ilerlerken çoban yıldızı misali yoluma ışık kattığı için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

Tunca Doğuş Kıranlı/ Satış Yöneticisi&Grafik Tasarımcısı

 

¨Emrah Altuntecim çok iyi organize olabilen ve yüksek beceriye sahip bir koç. Kendisi aynı zamanda hizmet verdiği tüm şirketler için değer anlamı taşıyan, yardımsever ve işbirlikçi bir takım üyesidir.¨

Radwa Wanis/ Yetenek Değerlendirme Departmanı Kıdemli Yöneticisi

 

“Fark etmek, farkında olmak... Neyin mi? Önce kendimizi sonra geri kalan ne varsa hayatta her şeyin. Farkındalığınız artıkça inanın mutlu olacak ve gözlerinizin içi gülecek. Teşekkürler Emrah Altuntecim Hocam. Farkına vardırdığın tüm güzellikler için...”

Hakan Kanpalta/ Banka Satış Yöneticisi

 

“İnsanın kendine yaptığı uzun yolculukta zaman zaman durup hatırlaması gerekir; neredeyim, nereden geliyorum, nereye gidiyorum, nereye gitmeliyim, işte bu gibi anlarda Emrah Altuntecim şaşırtıcı tecrübeleri ve bilgeliği ile aradığınız yol göstericiniz olacaktır..”

Akın Saka/ ÜÇGE DRS Ar-ge Yöneticisi

 

 

 

 

“Emrah Altuntecim, başarıları ve kendine has yaşam biçimi ile kendisini tanıyan herkesin öykündüğü, organizasyon becerisi ve liderlik özelliği ile gruptan bir adım öne çıkarak sorumluluk alan, dostlarından her zaman haberdar olan vefalı bir dost, bir hoca… İyi ki varsın güzel insan…”

Ahmet Faik Oktay / Yazar&Arabulucu&Avukat

 

“Emrah Altuntecim; Hayatta herşeyin, buna satış ve pazarlama da dahil, samimiyetle zirveye ulaştığını gösteren bir rol model, keşiflerini, birikimini cömertçe paylaşan özgür ruhlu usta..”

A.Betül Karagöz/Bilgisayar Mühendisi

 

"Hayata her zaman olumlu bakan ve tüm çevresine katkı sağlayarak daha güzel bir gelecek sağlamak için çalışmalar yapan Emrah Altuntecim benim için çok değerli ve pozitif bir çalışma arkadaşı olmuştur. Hayatıma girdiğinden beri olumlu enerjisi ve bilge kişiliği bana daima ışık tutmuştur.

Aslı Reman Elcheik/ V.P.

 

"Emrah Altuntecim, iletişim becerilerimizin önce kendimizle iletişimden başladığını seminerleri ve çevresindekilere gösterdiği koçlukla bizlere hatırlatıyor.”

İbrahim Uzpeder/ Yönetici

 

 

"Emrah Hoca tanıştığımız günden beri başta bana ve etrafındaki herkese rehber olmuştur. Bazen bir öğretmen, bazen bir arkadaş, bazen bir eğitmen, bazen bir abidir O ve her geçen gün insanların kalbindeki yeri çoğalmaktadır. Her alanda bilgisi görkemli eğitimleriyle adeta insanları öğrenmeye ve öğretmeye teşvik ediyor. Hayatımıza girdiği için kendisine tekrar teşekkür ederim.”

Eren Holding Marka&Görsel Sunum Yöneticisi M. Mustafa Sırma

 

¨Sevgili Dostum Emrah Altuntecim’e kanseri yenme sürecine bana destek olduğu için teşekkür ediyorum. Yaşadığım fiziksel rahatsızlık maddi olarak benden çok şey almış olabilir ancak manevi olarak da çok şey kazandığımı biliyorum. Onun bize önerdiği yaklaşımlar sayesinde birçok insan içinde bulunduğu maddi ve manevi dehlizden çıkmayı eninde sonunda başaracaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.¨

Ramazan Er/Sanatçı

 

Yaşam deneyimlerinizi yapmış olduğunuz seminerlerinizi, yazmış olduğunuz eserleri inceleyen herkes sizin farklı bir eğitmen, insanlar için fayda üreten bir birey, başarıya ulaştıran bir yaşam koçu olduğunuzu anlayacaktır. Bana ve benim gibi birçok insana kattığınız değerler için size çok teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Ufuk Gümüştekin/ Muhasebe&Finans Uzmanı

 

¨Hiç olmadığım kadar derinlerde, el yordamı ile ilerlerken Hocam, dostum Emrah Altuntecim ile karşılaştım. Hocam olarak rehberim, el fenerim, dostum olarak mihmandarım ve yoldaşım oldu, oluyor. Editör, yazar, yazar koçu olduğum şu günlerde yolumu aydınlattığı için binlerce teşekkürler¨
Mustafa Sefa Güvenir/Yazar&Editör

 

¨Emrah Altuntecim, günümüzde kendine has iletişim stratejisi ve 'önce insan' felsefesiyle 'Ben buradayım!!!' diyenlerden... 10 yılı aşkın bir süredir kendisini takip ettiğim Altuntecim, bugüne kadar birçok farklı kulvarda, yetenekleriyle halen karşıma çıkmaya devam ediyor. Onunla sizin de yolunuz kimi zaman bir kitabın satır aralarında, kimi zaman bir seminer veya eğitimde, kimi zaman ise dost sohbetlerinin başköşesinde mutlaka kesişecektir. İş dünyası ve hayatta var olan problemlere yaklaşımı ile her zaman bir çözüm yolu bulan Altuntecim'ın sırrı ise beyefendiliği, bilgeliği, doğaya tutkusu ve tükenmek bilmeyen enerjisinde gizli.¨

Emrah Güney/Anadolu Ajansı Muhabiri